MojAndroid

Spoločnosť Twitter práve oznámila, že ich mobilná aplikácia pre Android bola jemne re-dizajnovaná. Navigačná lišta, ktorá umožňuje používateľom prehľadávať najnovšie tweety a prepínať sa medzi kartami, bola umiestnená do spodnej časti okna aplikácie. Tento re-dizajn iste ocenia používatelia s väčšími zariadeniami – teraz lepšie “dočiahnu” prstami na navigačnú líštu.

Cieľom zmeny je umožniť jednoduchšie prepínanie medzi všetkými kartami – Domov, Hľadanie, Notifikácie a Správy. Lišta má indikovať, na ktorej karte sa používateľ práve nachádza. Medzi jednotlivými kartami už však nebude možné prepínať potiahnutím. Nová navigačná lišta môže mať bielu alebo modrú farbu, podľa toho, či má používateľ aktivovaný nočný režim.

Zmena sa nemusí zobraziť všetkým používateľom naraz. Nejde o aktualizáciu, ktorú možno stiahnuť cez Obchod Google Play, preto je potreba počkať, kým sa spustí aj na vašom smartfóne.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
14.7.2018
Zdroj: phonearena via 9to5google

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+