MojAndroid

Ak ste v posledných hodinách nezaznamenali žiadnu aktivitu na populárnej sieti Twitter, nie ste sami. Micro-blogovacia sociálna sieť zaznamenala totižto pred polnocou veľké výpadky a problémy s mobilnou aplikáciou pod systémom Android. Veľká masa používateľov oficiálnej aplikácie a populárnych náhrad TweetDeck, Echofon a Twitterific bola odhlásená zo siete a to bez možnosti opätovného prihlásenia. Konkurenčná platforma iOS nebola podľa správ zasiahnutá.

Používatelia, ktorým sa podarilo prihlásiť prostredníctvom TweetDecku naopak zaznamenávajú zlé časové označenie svojich príspevkov. Tieto sa javia, ako rok staré. Spoločnosť uviedla na oficiálnom blogu, že vývojári pracujú na oprave problému a nad ránom sa im podarilo spojazdniť mobilný web. Android aplikácia sa už teraz zdá byť taktiež funkčná, hoci fanúšikovia stále hlásia problémy.

Zatiaľ nie je jasné čo tento problém spôsobilo, no podľa jedného z technicky skúsených používateľov služby boli servery Twittru údajne zle nakonfigurované a boli v tom, že je už nový rok 2015.

Zdroj: phonearena, twitter

29.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+