MojAndroid

Na výstave IFA 2013 v Berlíne sme okrem nových zariadení mali možnosť naraziť aj na “skryté prekvapenia”. Tými bol napríklad systém Android 4.3 v smartfóne HTC One alebo napríklad aplikácia Twitter optimalizovaná pre veľkú obrazovku tabletov, ktorú sme mali možnosť vidieť v novo-predstavenom tablete Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition).

twitter-tablet-1

Aplikácia Twitter bola extrahovaná priamo zo spomínaného tabletu a inštaluje sa “nad” natívnu aplikáciu, čo znamená, že je potrebné vymazať údaje aplikácie pre správne fungovanie. Aplikácia Twitter pre tablety je optimalizovaná pre použitie na 10 a viac palcových zariadeniach, na tabletoch s menšou uhlopriečkou je pohodlnejšia natívna aplikácia. Pre inštalovanie je potrebné stiahnutie .apk súboru a jeho nainštalovanie, pričom treba povoliť inštalovanie z neznámych zdrojov. Odkaz na stiahnutie nájdete nižšie, v komentároch nám píšte, či sa vám aplikácia pozdáva a aké novinky ste v nej našli.

twitter-tablet-4  twitter-tablet-3 twitter-tablet-2

 > Twitter optimalizovaný pre tablety (.apk; 9,14 MB) <

Zdroj: AndroidPolice

9.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+