MojAndroid

Sociálna sieť Twitter je čoraz obľúbenejším miestom pre mladých. Dovoľuje pomocou statusov vyjadrovať svoje pocity a nahrávať rôzne fotografie zo života. Včera však sieť s logom modrého vtáka prestala na približne hodinku fungovať. Prečo tomu tak bolo?

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Výpadok, ktorý sa podarilo rýchlo opraviť

Včera, 12.7.2019 popoludní tento gigant zažil veľký výpadok. Down Detector zaznamenal enormné množstvo hlásení o nefunkčnosti služby. Po otvorení sociálnej siete v prehliadači na počítači a v aplikácií sa používateľom nedokázali načítať Tweety.

Down Detector zaznamenal hromadné hlásenia v jednom čase

Twitter na množstvo hlásení okamžite zareagoval. Po opravení problému prehlásil, že problém spôsobila interná zmena v systéme. V tomto momente je už všetko v úplnom poriadku. Zaznamenali ste problémy aj vy? Pokiaľ áno, dajte nám o tom vedieť nižšie v diskusii.

Náš tip
Facebook mal výpadok, už je všetko v poriadku | AKTUALIZOVANÉ

Náš tip
Facebook, Twitter a Google podľa EU nerobia dosť v boji proti dezinformáciám

13.7.2019
Zdroj: Engadget

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+