MojAndroid

Obrázky na Twitteri budú oveľa kvalitnejšie. Twitter pridáva do mobilnej aplikácie možnosť pridávať a prezerať obrázky v rozlíšení 4K, informuje portál The Verge.

Webová aplikácia Twitteru už podporuje možnosť pridávať obrázky s vysokým rozlíšením (až do rozlíšenia 4096 x 4096), ale jeho mobilné aplikácie boli v tomto smere obmedzené len na rozlíšenie 2048 x 2048.

Spoločnosť začiatkom tohto roka začala testovať pridávanie obrázkov cez mobilnú aplikáciu v rozlíšení 4K. Zdá sa, že tieto testy prebehli dobre a od dnešného dňa zavádza túto funkciu pre všetkých používateľov.

Pridávanie 4K fotografií je potrebné zapnúť v nastaveniach aplikácie Twitter

Pridávanie obrázkov vo vysokom rozlíšení musíte povoliť v nastaveniach aplikácie v sekcii „Využitie dát“. Tam následne musíte povoliť možnosť „vysokokvalitné obrázky“ (na prezeranie 4K obrázkov) a „nahrávanie vysokokvalitných obrázkov“ (na ich pridávanie).

Taktiež si môžete vybrať, či chcete obrázky vo vysokom rozlíšení pridávať a prezerať len cez Wi-Fi alebo aj cez mobilné dáta, podobne ako v prípade prehrávania videí.

X
X
Developer: X Corp.
Price: Free
  • X Screenshot
  • X Screenshot
  • X Screenshot
  • X Screenshot
  • X Screenshot

Náš tip
Facebook vám umožní preniesť si viac vašich informácií pri zrušení účtu

24.4.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+