MojAndroid

Populárne online rádio TuneIn Radio prešlo rozsiahlejšou aktualizáciou dizajnu. Tá má zmeniť najmä prístup ľudí k novej hudbe, ktorú by odteraz mali nájsť v aplikácii rýchlejšie a jednoduchšie. Novinka v podobe TuneIn Live sa zobrazuje na domácej obrazovke ako záložka a po kliknutí na ňu sa vám vždy zobrazia prezentačné obrázky albumov práve hraných skladieb na všetkých rádiách v dlaždicovom tvare.

tunein

Natívne nastavenia aplikácie zobrazia po kliknutí na TuneIn Live vybrané stanice pre country, hip hop, jazz, rock, novinky či napríklad športové kanály, no toto zobrazenie si samozrejme môžete kedykoľvek zmeniť podľa vlastného uváženia. Celé UI aplikácie sa zmenilo a namiesto chaosu konečne ponúka prehľadné zobrazenie skladieb, čo umožňuje používateľom jednoduchšie objavovať novú hudbu. Okrem toho boli v aplikácii vylepšené a opravené aj doteraz známe chyby a nedostatky.

Ak TuneIn Radio nemáte vo svojom zariadení ešte nainštalované, mali by ste tak spraviť. Nižšie nájdete odkazy na bezplatnú aj platenú verziu aplikácie.

Verzia: Liší se podle zařízení
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Liší se podle zařízení
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 10,88 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 10,88 €

Zdroj: TalkAndroid

2.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+