MojAndroid

Vďaka tejto aplikácii si dokážete pri objednávke v reštaurácii pozrieť fotografie a detailné popisy jedál priamo vo svojom smartfóne. Pokiaľ máte radi vernostné systémy a v nich maličkosti, ktoré sú zdarma, bude sa vám páčiť aj táto aplikácia. Pravidelne s ňou získavate pivo, burgery, hranolky či iné dobroty úplne zdarma.

Aplikáciu podporuje vyše 80 gastronomických prevádzok v Bratislave, Trnave, Nitre, Žiline, Prešove a Košiciach. Dokonca aj 4 prevádzky v Prahe. Má už viac ako 15-tisíc používateľov, ktorí už dostali vyše 10-tisíc odmien.

Popis aplikácie

Pekné slová na začiatok, poďme ale späť do samotnej aplikácie. Po jej nainštalovaní vás vyžiada, aby ste sa registrovali. Môžete tak urobiť pomocou vášho telefónneho čísla, čo odporúčame, pretože len vďaka tomu sa dostanete ku všetkým funkciám. Pokiaľ by ste svoje číslo používať nechceli, môžete sa prihlásiť pomocou Facebooku alebo Google účtu. Po prihlásení sa už dostávame priamo do menu.

Prvá záložka s názvom Dnes obsahuje zaujímavé tipy a zľavy na dnes. Nasleduje zoznam podnikov. Tie vidíte pekne zoradené od najbližšieho po najvzdialenejší na základe vašej aktuálnej polohy. Po kliknutí na jeden z podnikov vidíte možnosti, ktoré máte. Pri dostatočnom počte vašich bodov môžete mať napríklad jedlo zdarma, pri použití rôznych kódov získate zdarma napríklad pivo či hranolky. Podnik si, samozrejme, môžete nechať zobraziť na mape, aby ste vedeli, kde sa nachádza a môžete sa k nemu nechať odnavigovať.

V záložke s názvom Profil vidíte svoje profilové informácie. Tu ich môžete, samozrejme, upravovať. Poslednou záložkou je tá s názvom Odporuč. Ako už jej názov napovedá, môžete pomocou nej aplikáciu odporučiť, prípadne zadať kód od známeho, ktorý vám ju odporučil. Aj za túto činnosť získate zaujímavé výhody, zľavy či jedlá zdarma.

Verzia: 3.6.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.6.3
Aktuálna cena: Zdarma

Používate túto aplikáciu? Ak áno, podeľte sa s nami o svoje pocity priamo v komentároch pod článkom.

4.2.2019
Zdroj: Google Play

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+