MojAndroid

Miesto posledného stretnutia HTC Android Roadshow je rozhodnuté. Tretie stretnutie zo série HTC Android Roadshow sa bude konať v stredu 30. novembra v Trnave – hotel Holiday Inn, tak ako ste si to vybrali v hlasovaní na stránke AndroidRoadshow.sk. Ak sa chcete zúčastniť aj vy, prihláste na stránke AndroidRoadshow.sk.

November 2011: stretneme sa v Trnave

 

Najviac prihlásených fanúšikov na novembrovú HTC Android Roadshow bolo z Trnavy. Preto sa tam uvidíme už 30.11. Termín sme museli posunúť o jeden týždeň z technických príčin. Presné miesto stretnutia poslednej tohtoročnej HTC Android Roadshow bude hotel Holiday Inn Trnava. Aktuálne máme prihlásených už skoro 280 Android fanúšikov, stále však máte možnosť sa prihlásiť na stránke AndroidRoadshow.sk

Program Android Roadshow 2011

Vyskúšajte si nový HTC Evo 3D naživo. Príďte na HTC Android Roadshow

 

Ak ste zvedaví, čo zaujímavé vás na Android Roadshow čaká, prečítajte si prehľad prezentácií a prezentátorov. Program ešte stále upravujeme a aj vy máte možnosť vystúpiť s vlastnou prezentáciou Android témy, ktorá by mohla zaujať slovenskú Android komunitu. Prihláste sa na AndroidRoadshow.sk

Na Android Roadshow nás sprevádza aj samotný Droid :)

  • Prezentácia HTC novinky: nové Android telefóny a tablety Vyskúšajte si všetky novinky od HTC naživo: HTC Desire SHTC Incredible SHTC Wildfire S nový tablet HTC Flyer .
  • Prezentácia ESET – Mobilné hrozby a virtuálna budúcnosť
  • Martin Adámek – ako zarábať na Android aplikáciách
  • Richard Mihalovič – Android  mobile tunning
  • a ďalšie zaujímavé prezentácie

Tešíme sa na stretnutie s vami.

 

MojAndroid.sk odporúča:

 

MojAndroid.sk recenzie:

 

 

14.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+