MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

  • Tip: Hľadáte nový smartfón, príslušenstvo či zariadenia do smart domácnosti? Tie najlepšie ponuky nájdete na www.androidmania.sk.

Pimp My Car

Ako prvú appku za tento týždeň sme sa rozhodli spomenúť novinku Pimp My Car. Vašou úlohou bude poumývať auto, aby vyzeralo doslova ako nové. Za skvelo odrobenú prácu samozrejme dostanete aj nejakú tu hernú odmenu. Musíte však poriadne vyberať z rôznych ponúk od vašich klientov. Nie všetky sa vám totižto musia oplatiť.

Verzia: 0.60
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.60
Aktuálna cena: Zdarma

SAX Video Player – All Format HD Video Player 2020

Ako už názov samotnej aplikácie napovedá, reč je o plnohodnotnom prehrávači videa, ktorý podporuje rôznorodé formáty médií. Prehrá videá vo vysokom rozlíšení a nezaberá veľa z úložného priestoru, no mnohí používatelia sa aj tak rozhodnú pre overené mená. Za vyskúšanie však určite stojí.

Verzia: 6
Aktuálna cena: Zdarma

Planes Live – Flight Status Tracker & Radar

Pokiaľ často cestujete lietadlom, alebo vás len jednoducho zaujíma, aké lietadlo vám práve letí nad hlavou, odporúčame vám nainštalovať si aplikáciu Planes Live. Ako popis appky stručne hovorí, nájdete tu detailné informácie o letoch a jednoducho nájdete najbližšie letisko s informáciami o ňom. Online taktiež dokážete zistiť aktuálnu polohu všetkých lietadiel, takže budete napríklad vedieť, kam smeruje lietadlo na ktoré sa práve zo zeme dívate.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Hill Race 3D

Posledná appka na zozname je úplne nová hra, ktorá má v Obchode Play zatiaľ veľmi málo obľúbencov. No už zo samotných snímok obrazovky je nám známe, že ide o jednoduchú pretekársku hru, v ktorej sa budete snažiť ukončiť každý závod na prvom mieste. Ovládanie je veľmi prosté a funguje tak, ako má.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

30.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+