MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Ball Jump

Hneď prvou aplikáciou na zozname je hra, ktorá nesie názov Ball Jump. Ide o zábavnú skákačku, v ktorej sa musíte s loptou vyhýbať prekážkam a nesmiete pritom spadnúť z plošiny. Čím ďalej sa s ňou dostanete, tým lepšie! Za nahraté body si neskôr môžete kúpiť ďalšie lopty s novým vzhľadom a odomykať nové levely.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

World War Polygon: WW2 shooter

World War Polygon je first-person strieľačka, v ktorej sa bude dej odohrávať za čias druhej svetovej vojny. Svet potrebuje svojich hrdinov, aby sa mohli postaviť proti nepriateľom z druhej strany. Zaujímavá grafika a skvelá hrateľnosť rýchlo zabezpečia pomerne veľkú fanúšikovskú základňu. Takmer všetky boje sa budú odohrávať vo východnej časti európskeho kontinentu.

Verzia: 1.71
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.71
Aktuálna cena: Zdarma

HypeUp: Make Funny Gifs, Videos & eCards

Vyfoťte “selfie” a vytvorte si z nej zábavný GIF, e-kartu alebo krátke video. Appka HypeUp poslúži na zábavnú formu úpravy vašich “selfie” fotografií. Nechýbajú šablóny na špeciálne udalosti, akými sú narodeniny, Valentín, Nový rok či Vianoce. Úprava týchto fotografií pritom prebehne rýchlo a jednoducho.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Noise Test Pro

Táto chytrá aplikácia slúži na zistenie intenzity hluku v dB. Využíva pritom mikrofón na zariadení, aby softvér vypočítal, aké veľké množstvo zvuku sa okolo vás nachádza. Jej využitie nájdete prakticky kedykoľvek a kdekoľvek, no určite sa výsledky nedajú porovnávať za rovnako dôveryhodné s tými, ktoré vypočíta profesionálny decibel meter.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
22.9.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+