MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Sky Escape – Car Chase

Táto arkáda spočíva v tom, že ste naháňaný policajným autom. Vašou úlohou je tak zbaviť sa policajtov a utiecť im. Platí zásada, že čím rýchlejší ste, tým lepšie pre vás. Taktiež sa snažte policajtov zaskočiť a nájdite si svoju vlastnú, unikátnu cestu k úniku. Nezabudnite však počas vzrušujúcej naháňačky zbierať mince, ktoré potom použijete k ďalším vylepšeniam.

Verzia: 1.0.10
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.10
Aktuálna cena: Zdarma

Perfect Paint

Ďalšia hra na zozname poteší najmä milovníkov kreslenia. V tomto prípade budete musieť prekresľovať obrázky, ktoré vám hra ukáže. Čím presnejšie ich obkreslíte, tým viac bodov dostanete. Spomenúť však treba, že niekedy sa môže zdať úloha veľmi jednoduchá, inokedy však si budete lámať hlavu nad tým, ako daný obrázok nakresliť. Všetko ešte k tomu musíte stihnúť na stanovený časový limit.

Verzia: 1.2.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.4
Aktuálna cena: Zdarma

Super Wallpapers Flashlight & Compass

Aplikácia ponúka hneď tri funkcie v jednom. Tou prvou, zrejme najpožadovanejšou je ponuka rôznych pozadí pre váš smartfón. Z nej si vyberie skutočne každý používateľ. Rozlíšenie tapiet pritom nedosahuje menšiu hodnotu, ako Full HD (1920 x 1080 pixelov).

Nechýbajú dokonca ani živé tapety. Druhou funkciou je potom baterka. Tá rozsvieti váš zadný LED blesk, ktorý využijete v tmavých podmienkach. Funkciu kompasu potom použijete asi zriedka.

Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

Popcorn Burst

Popcorn Burst je veľmi jednoduchá hra na zabitie času. Podržaním prsta na obrazovke začnete vypĺňať nádobu na popcorn. Teraz je vašou úlohou naplniť nádobu doplna, no nesmie z nej vypadnúť žiaden pukanec. Ideálne bude, keď ju naplníte na úroveň, ako vám samotná hra prikáže.

Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma

Granny: Chapter Two

Druhá epizóda populárnej hororovej hry pre Android zariadenia je tu. Teraz ešte s desivejším prostredím a novým charakterom, ktorý vás bude počas potulovania sa starým domom strašiť. Starú mamu doplní aj starý otec, takže budete svedkami už hneď dvoch postáv, ktorým sa budete musieť oblúkom vyhýbať.

Verzia: 0.8.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.8.3
Aktuálna cena: Zdarma
15.9.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+