MojAndroid

Adventure Story 2

Adventure Story 2 je veľmi roztomilou hrou zameranou skôr na mladších. V tejto dobrodružnej plošinovke hráte za vtáča, ktoré zaspalo a začalo sa mu snívať o cukríkoch.  Zrazu sa ocitlo vo svete plnom pirátskych lodí, iných vtákov, ale takisto aj jeho milovaných cukríkov, ktoré musí zbierať. Počas hry môžete dočasne získať špeciálne schopnosti ako nadrozmernú veľkosť alebo si zajazdíte na dinosauroch. Hra ponúka 14 kapitol.

Verzia: 2.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.8
Aktuálna cena: Zdarma

Ninja Spinki Challenges!!

Zaujímalo vás niekedy ako trénuju nindžovia? Práve táto hra ponúka náročný tréning, ktorý zlepší vaše reflexy. V hre prechádzate rôznymi výzvami, ktoré zahŕňajú či už uhýbanie alebo aj strielanie. To všetko musíte stihnúť do 10 sekúnd, keďže to je limit, ktorý vývojári nastavili. Ak dokážete vydržať alebo splniť úlohu do 10 sekúnd, tak sa vám odomkne možnosť nekonečného hrania. Ale vedzte, že to nie je tak jednoduché.

og_img_en

Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Physics Drop

Physics Drop je skvelou náučnou hrou, kde kreslíte čiary, pomocou ktorých musíte dostať guľôčku do nádoby v tvare “U”. Papierový podklad pôsobí, ako keby ste čiary kreslili priamo do vášho zošita zo školy. Hra síce môže na začiatok vyzerať veľmi primitívne, ale keď začnete premýšľať nad tým, ako dostať guľôčku do nádoby, zistíte, že to nie je tak jednoduché. Svoje schopnosti si môžete natrénovať v niekoľkých leveloch.

unnamed

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Super Jungle World

Náš týždňový výber pokračuje ďalšou plošinovkou, ktorá môže niektorým pripomínať slávneho Super Maria. Okrem nápadného výzoru, je aj meno postavičky podobné – Super Jungle. Každopádne hra má celkovo 80 levelov v 4 rôznych svetov. V každom leveli sa vám snaží znepríjemniť progres pár nepriateľov, ako sú dubáky, slimáky, prípadne žaby.

unnamed (1)

Dungeon Keeper

Dungeon Keeper pochádza z dieľne veľmi známeho vývojára Electronic Arts. Ako sami tvrdia, hra je vytvorená v štýle tower defense, ale bez veží. Narozdiel od väčšiny hier, kde musíte prekonať záporákov, v Dungeon Keeper je dobré byť zlým. Vybudujte podzemné dúpä, v ktorých privoláte diabolské sily.

Verzia: 1.7.87
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.87
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: Zdarma

13.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+