MojAndroid

SimCity Buildit

Obľúbwená staviteľská hra získala svoju verziu optimalizovanú pre inteligentné zariadenia už pred nejakým časom, až teraz sa však dostala na slovenský trh. A to celkom zdarma. Od svojho desktopového súrodenca sa pritom takmer vôbec nelíši, aj tu bude vašou úlohou postaviť pre obyvateľov mesta ideálny priestor pre život, čo ale napokon nemusí byť také jednoduché. Rátať totiž musíte tiež s prípadnými kolónami, či priestorom pre prejazd záchranných zložiek. Aj tieto faktory budú brať občania pri konečnom hodnotení ako kľúčové. Mesto ale iba nepostavíte – po jeho jeho dokončení bude ďalšou dôležitou úlohou starať sa o poriadok, ale aj minimálnu kriminalitu. Aj s týmito problémami sa pritom popasujete vy.

simcity-buildit-1 simcity-buildit-2

Verzia: 1.21.2.71359
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.21.2.71359
Aktuálna cena: Zdarma

Heartstone

Aj tento titul bude väčšina z vás poznať z desktopov, prípadne iných mobilných operačných systémov. Fakt, že jedným z nich je už aj Android poteší predovšetkým mladých hráčov, ktorých nebavia klasické kartové hry a snažia sa spraviť ich niečím originálnym. Heartstone presne takými kartami je, princípom sa pritom táto hra od svojich papierových bratov líšiť nebude, no každá z kariet má isté jedinečné schopnosti, teda je vhodné ju použiť za rôznych okolností. Zhodnotenie situácie závisí už len na vás, hra je k dispozícii v Obchode Google Play celkom zdarma.

hearthstone-5 hearthstone-6

Verzia: 10.4.23576
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 10.4.23576
Aktuálna cena: Zdarma

Inferno 2

Dvojka v názve už napovedá, že ide o pokračovanie obľúbenej arkádovky s prvkami RPG, pričom príbeh sa odohráva vo vesmírnom priestore. Ani herne sa titul od svojho predchodcu nelíši, riadiť tu budete vysvietenú vesmírnu loď, pričom cieľom je vyhnúť sa množstvu prekážok a nepriateľských stanovíšť. V tejto misii vám zaiste pomôžu zbrane, ktoré budete mať k dispozícii. Po absolvovaní každej z celkovo 80 misií sa vám pritom na účte objaví určitá suma, ktorú je následne možné investovať  do ďalších vylepšení. Jedinou nevýhodou hry môže byť  jej cena, z Obchodu Google Play ju získate za sumu 2,36 €.

Snímka-obrazovky-2014-12-15-o-10.14.28 Snímka-obrazovky-2014-12-15-o-10.14.39

Verzia: 1.132
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.132
Aktuálna cena: Zdarma

Dumb Ways to Die 2: The Games

Áno, šialená hra je späť vo svojom voľnom pokračovaní. Príbeh je tentokrát zakomponovaný do olympijských hier, pričom práve vy ste jedným zo súťažiacich, na ktorého čaká množstvo prekážok. Tie je nutné zdolávať a posúvať sa stále ďalej, pričom za každú úspešne dokončenú úlohu získate na svoje konto istý počet bodov. V sérii minihier môžete dokopy trikrát pohorieť, pričom po poslednom neúspešne absolvovanom pokuse sa hra skončí a vy môžete začať odznova. Minihry sú pritom čoraz rýchlejšie a ťažšie, pri niektorých z nich vám aj potrvá pochopiť herný princíp.

dum dum

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

MMX Racing

V Google Play stále chýbajú kvalitné kúsky z viacerých kategórií. Z druhu pretekov terénnych vozidiel to môže byť práve MMX Racing, ktorý ponúka množstvo zábavy a akcie v spojení s pekným grafickým spracovaním a teoreticky reálnou fyzikou. Ak sa pýtate, čo bude vašou úlohou, odpoveď je jasná: cez sériu skokanských mostíkov a rôznych nerovností sa dostať na koniec trate skôr, než váš súper. Pozor si pritom musíte dávať na prevrátenie vozidla, ktoré vám môže ešte poriadne skomplikovať cestu za úspechom.

mmx mmx2

Verzia: 1.16.9320
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.16.9320
Aktuálna cena: Zdarma

Gummy Drop!

Nie, gumené cukríky nepadajú skutočne. Hra je principiálne veľmi podobná konkurenčným titulom, výnimočnou ju však robí práve zakomponovanie gumených postavičiek. Tie je potrebné určitým počtom ťahov dostať do útvaru, ktorý sa následne anuluje a uvoľní priestor ďalším cukríkom. Tie pritom majú rôzne farby, pričom útvar vhodný pre zrušenie musí obsahovať všetky kusy rovnakej farby. Za každý “odpálený” kus navyše získavate body. Celkové skóre tak narastá priebežne počas celej hry, pričom je ešte možné získavať rôzne bonusy.

gum gum2

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

18.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+