MojAndroid

The Executive

V prvom titule nášho dnešného výberu sa vžijete do kože riaditeľa prosperujúcej spoločnosti, ktorý bude bojovať za svoj život, životy zamestnancov firmy, ale aj bežných obyvateľov mesta. Bojovať pritom bude s čudesnými potvorami, ktoré sa snažia obsadiť tento svet a kompletne vyhubiť ľudskú rasu. Vašou úlohou pritom bude počas 120 levelov tomu zabrániť.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: 3,39 €
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: 3,39 €

Give It Up! 2

Už samotný názov titulu vás nabáda k tomu, aby ste nekonečné ťukanie do obrazovky smartfónu vzdali hneď na začiatku. Ako už iste tušíte, bezdôvodne to nebude. Druhé pokračovanie obľúbenej hry Give It Up totiž ponúkne herný princíp, na ktorý treba skutočne nervy z ocele. Napokon, pozrite si nižšie priložený traier, ktorý vám o titule už napovie viac.

Verzia: 1.6.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.4
Aktuálna cena: Zdarma

Prune

Predpokladáme, že vám život na našej planéte nie je ľahostajný. Potom nepochybne viete, že kyslík je dôležitý. A  čo produkuje kyslík? No predsa stromy. V titule Prune sa pritom zahráte na záhradníka, ktorého úlohou bude vypestovať strom, ktorý poslúži na okysličovanie hneď niekoľkým generáciám. Pri zasadení to ale nekončí, strom musíte aj špeciálne upravovať a starať sa oň rôznymi inými spôsobmi.

Verzia: 1.0.61
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 1.0.61
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: 2,99 €

Rayman Adventures

Myslím, že ústrednú postavu hry – Raymana netreba nijako špeciálne predstavovať. Tituly s obľúbeným hlavným hrdinom totiž vyšli okrem Androidu aj na iných mobilných a desktopových platformách. Najnovší počin vývojárov z Ubisoft pritom predstavuje skvost, v ktorom bude vašou úlohou unikať pred nepriateľmi, pričom v mnohých prípadoch im pritom budete musieť aj zničiť.

rayman-adventures-1 rayman-adventures-3

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Die in 100 Ways

V tomto titule môžete umrieť na 100 spôsobov. Áno, pôjde síce o poriadne morbídnu hru, no dokáže zabaviť na niekoľko hodín hrania. Vašou hlavnou úlohou bude pritom chrániť postavičky v titule pred smrtkou, ktorá si po ne prišla. Nanešťastie, nemáte šancu odhaliť, kde im môže definitívne vziať život, keďže herné prostredie nie je na prvý pohľad ničím nebezpečné.

die-in-100-ways-2 die-in-100-ways-3

Verzia: 1.0.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.7
Aktuálna cena: Zdarma

Puddle +

Pomocou nakláňania vášho inteligentného zariadenia budete ovládať kvapalinu, ktorá bude pretekať rôznymi prostrediami. Jej bezproblémový prechod bude pritom závisieť od vlastností daných látok. To teda znamená, že voda sa tu nebude správať rovnako ako olej, tekutá láva, alebo nitroglycerín. Ak vás titul zaujať, stiahnuť si ho môžete aj pomocou nižšie priloženého odkazu.

Verzia: 1.7.14
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 1.7.14
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: 2,99 €

8.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+