MojAndroid

TwoDots

Pokračovanie obľúbenej hry Dots je dostupné po iOS-e konečne aj pre platformu Android. Hra sa pritom oproti svojmu predchodcovi principiálne nezmenila, aj tu bude vašou úlohou spájať pomocou dotyku guľôčky rovnakej farby, pričom hra obsahuje celkovo až  135 levelov niekoľkých obtiažnostných úrovní, o jednoduchosť sa tak obávať rozhodne nemusíte. Nechýba tu ani možnosť priameho súboja s priateľmi, pričom získané body sa vám budú zapisovať do tabuľky a tieto výsledky sa následne porovnajú.


twodots-2 twodots-1

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 2,29 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 2,29 €
Aktuálna cena: Zdarma

Dracos

Každá hra vytvorená Slovákmi nás vždy poteší. A o tom že máme doma veľa kvalitných vývojárov svedčí aj skupina z Košíc, ktorá stoji práve za na prvý pohľad jednoduchou, no zaujímavou hrou s názvom Dracos. Tá je pritom principiálne veľmi jednoduchá. Ťukaním do obrazovky budete usmerňovať dvojicu drakov po oválnom okruhu, pričom sa musíte vyhýbať prekážkam. Situácia, že sa obaja draci dostanú do problémov v jednom okamihu je sviatočná, no ak nastane, bude len veľmi ťažké z nej vykľučkovať.

screenshot_2 screenshot_3

Sniper 3D Assassin: Free Games

Policajný ostreľovač to dnes nemá ľahké. Neustála ostražitosť a obrovská dávka zodpovednosti postretne aj vás v titule s výstižným názvom, obávanú zbraň totiž uchopíte do svojich rúk aj vy, pričom cieľom nebude nič iné, ako poslať k zemi vytipované osoby. Ak si myslíte, že to bude také jednoduché, sklamem vás. Tie sa totiž budú pohybovať, v horšom prípade pred vami aj utekať. To všetko a ešte viac v titule Sniper 3D Assassin: Free Games ktorý si môžete stiahnuť aj pomocou nášho odkazu.

sni sni3

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

 

Field Goal Tournament

Americký futbal? Nie, len jeho časť. Hoci sa v našich končinách nejedná o vyhľadávaný šport, zopár priaznivcov sa tu predsa len nájde. A ak ste medzi nimi, práve pre vás je určený tento herný titul, ktorom bude vašou úlohou prestreliť oválnu futbalovú loptu cez typickú bránku určenú pre tento šport. Jednoduché to nebude, pokusov je málo a vzdialenosť, či uhol čoraz väčšie. Ak si teda myslíte, že trafíte z každej pozície na prvýkrát, dokážte nám to.

f f2

Verzia: 1.2.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.8
Aktuálna cena: Zdarma

Turbo Racing 3D

Dnešný výber ukončíme pretekárskym titulom s nádychom 3D grafiky, s jednoduchou no chytľavou hrou Turbo Racing 3D. Tá ponúka pretekanie ako na opustených plochách, tak aj priamo v mestskej premávke, kde si pri nehodách užijete kopec zábavy. Efekt z hry ešte umocňuje hudba v pozadí, ktorá síce nie je ničím výnimočná, no v tomto prípade ani neurazí.

aut aut0

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

19.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+