MojAndroid

Battleheart Legacy

Duch Battleheart je späť. A to s ešte lepším príbehom a ešte lepšími schopnosťami. V titule Battleheart Legacy budete objavovať zaujímavý fantasy world, a teda svet vymyslený, respektíve fantastický. V tom budete postupovať so svojim výnimočným hrdinom, ktorý má k dispozícii hneď niekoľko nadprirodzených schopností a predmetov určených pre boj. Je pritom len a len na vás, akú postavu si vyberiete. Či to bude mocný čarodejník, ušľachtilý rytier, divoký barbar, alebo mocný čarodejník, unikátne schopnosti pre každú z nich sú vždy zaručené. Svoju postavu navyše môžete doplniť o ďalšie z celkom 200 rôznych schopností a nástrojov, o jednotvárnosť sa tak obávať rozhodne nemusíte. Cieľom hry je bojovať proti nepriateľským príšerám, ale aj obyčajným vojakom a nastoliť na svete správny režim. To či sa vám to podarí pritom záleží len na vašej šikovnosti. Svojho hrdinu budete do boja posielať jednoduchým klikaním na displej vášho zariadenia, ovládanie je tak vskutku intuitívne. Jedinou nevýhodou hry Battleheart Legacy môže byť jej cena, titul si stiahnete z Obchodu Play aj pomocou nášho nižšie priloženého odkazu za  cenu 3,95 €. Fajnšmekri však kúpu rozhodne neoľutujú.

 Battle Battle2

Verzia: 1.2.5
Aktuálna cena: 5,49 €
Verzia: 1.2.5
Aktuálna cena: 5,49 €

Galaxy Life™:Pocket Adventures

Strategické hry nemusia byť často len jednotvárne a nudné. Obzvlášť vtedy, keď sa jedná o multiplayer, ba dokonca online tituly. A práve takým Galaxy Life™:Pocket Adventures je. Svoje nereálne postavičky pritom budete viesť online svetom galaxie, v ktorej si budete utvárať rôzne planetárne stanice, z ktorých budete na súperov útočiť. Medzihviezdne vojny pritom nebudú len o útočení, ale často aj o bránení. Svoje základne si tak musíte poriadne spevniť, aby vám pod nátlakom súperových jednotiek nespadli. Na výber máte pritom až 8 rôznych druhov obranných materiálov a stien, ktoré navyše môžete aj kombinovať. V hre sa tiež stretnete s celkovo 14 druhmi špeciálnych jednotiek, pričom jednou z tých bude aj tá vaša. To ako dokáže obstáť v boji s konkurenciou pritom záleží len na vašej šikovnosti. Ak vás titul zaujal, stiahnuť si ho môžete celkom zdarma.

 Galaxy2 Galaxy

The Wolf Among Us

A ďalší z radu free titulov, avšak obsahujúcich in-app nákupy. Našu pozornosť púta tentokrát kreslená hra s názvom The Wolf Among Us, ktorá ponúka zaujímavú kombináciu svetov živých a mŕtvych. Hra z kategórie dobrodružných rozhodne čerpá aj z tých bojových, veď o súboje v nej núdza určite nebude. Cieľom nebude nič iné ako preklikať sa viacerými mikrosúbojmi až na koniec. Podarí sa vám poraziť zlo a nastoliť poriadok, alebo bude náš svet hotová katastrofa?

wolf wolf2

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

Stickman Ice Hockey

Obľúbená herná séria Stickman je späť a prichádza s jedným z najpopulárnejších svetových športov – ľadovým hokejom. Paličkový muži tentokrát vytvoria tím 6 hráčov, ktorí budú brázdiť ľady hneď v niekoľkých kategóriách. Na výber máte tréningový proces, v ktorom si natrénujete útočné akcie proti jedinému obrancovi, krátka sezóna, či dlhá sezóna. Chýbať pritom nebudú tímy Detroitu, New Yorku, či iné známe z NHL, ale aj celkovo 46 najúspešnejších národných tímov. Veľkou nevýhodou hry sú nevhodne umiestnené rozmerné reklamy, ktoré prekážajú v hraní. Problém vyriešite zhliadnutím troch propagačných videí, po úspešnom absolvovaní akcie sa vám reklamy automaticky na 2 hodiny vypnú. Proces je potom nutné opakovať.

hockey hockey2

Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma

 

World of Tanks Blitz

Viac ako 100 miliónov hráčov po celom svete ulahodila prepracovaná tanková hra World of Tanks. To inšpirovalo vývojárov z Wargaming-u natoľko, že sa rozhodli najobľúbenejší titul s tankovou tematikou preniesť aj na platformu Android. Na tej pochoopiteľne WoT nebude ponúkať funkcie prepracované do takej miery, ako je tomu pri desktopovej verzii, zahanbiť sa však rozhodne nenechá. Aj tu nájdete viac ako 100 vozidiel rôznych kategórií, či už to budú ľahké a ťažké tanky, alebo iné pásové vozidlá z Nemecka, Spojených štátov a Sovietskeho zväzu. Čakajú na vás už staré známe taktické súboje 7 v 7, či celkovo 10 rôznych bojových arén.

world world2

Verzia: 4.8.0.381
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.8.0.381
Aktuálna cena: Zdarma

13.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+