MojAndroid

Crayon Slayer

Ak túžite po kvalitnom oddychovom titule a radi by ste zároveň podporili domácu tvorbu, potom zbystrite svoju pozornosť. Na Slovensku totiž vznikol ďalší veľmi zaujímavý titul, ktorého ústredným hrdinom bude tentokrát červík. Na hernom pláne ich nájdeme hneď dvoch, pričom hráč sa s modrým bude snažiť „zablokovať“ toho zeleného, a to tak, že mu neumožní pokračovať vo svojej ceste ďalej a donúti ho nabúrať. Veľkou výhodou hry Crayon Slayer je tiež prítomnosť multiplayeru, ktorý jej dodáva istú dávku exkluzivity a netradičnosti.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Shooty Skies

Ak patríte k milovníkom Crossy Road, zrejme ste zachytili informáciu o tom, že v obchode Play sa ocitol podobný, no nemenej zaujímavý titul s názvom Shooty Skies. Tentokrát pritom pôjde o hru, ktorej dej sa bude odohrávať vo vzduchu. Hráč tu bude ovládať lietajúci stroj, pričom cieľom bude vyhnúť sa, respektíve zostreliť oproti letiace predmety. Jednoduchý princíp hry v kombinácii s intuitívnym ovládaním a nenáročnou grafikou vytvára dokonalý celok, ktorý jednoducho musíte mať vo svojom Android zariadení.

Verzia: 2.600.9195
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.600.9195
Aktuálna cena: Zdarma

Apocalypse Meow

Zaujímavý príbeh hry je v tvorbe aplikácii alfou a omegou. Ak vývojár nezaujme hráča už cieľom hry, potom by mal niečo zmeniť. Našťastie, v prípade titulu Apocalypse Meow to nebude potrebné, keďže v ňom prebehne boj mačiek a psov. Tieto zvieratá sú úhlavnými nepriateľmi už od nepamäti, preto môžeme vravieť aj o istej dávke tradičnosti. Ako už pritom bolo spomenuté, vo vesmírnom prostredí prebehne boj mačiek, ktoré sa snažia dobyť planétu Zem a psov, ktorí budú seba a svojich pánov hrdo brániť. To, ako celý boj skončí, pritom závisí na hráčovi, ktorý bude svojej jednotke udávať taktiku.

Incrediblock: brick-breaker

Nepochybne poznáte tituly, v ktorých je úlohou hráča pomocou guľôčky rozbiť barikádu z kociek, prípadne iných predmetov tak, aby všetky z týchto popadali a na hernom pláne neostal ani jeden. O čosi podobné pôjde aj v hre Incrediblock: brick-breaker. Tu však budete padajúce predmety následne zbierať na plošinu, z ktorej samotnú guľôčku odpálite. Viac o hre vám napovie nižšie priložené video, ak vás samotný titul zaujme, nainštalovať si ho môžete aj pomocou nášho odkazu.

Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma

RAD Boarding

Zima sa pomaly blíži, z ňou teda aj možnosť vyžitia sa na snehu či už prostredníctvom lyžovania, sánkovania, respektíve snowboardovania. A práve snowboarding bude témou nášho ďalšieho titulu, v ktorom do svojej moci získate „dosku“ na ktorej sa budete spúšťať po najrôznorodejších a najznámejších svahoch sveta. Záleží pritom len na vás, koľko z nich dokážete zdolať a koľké pre vás ostanú trinástou komnatou.

http://www.youtube.com/watch?v=lsDwAJ8yzL

Verzia: 1.3.1
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.1
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

Dead Effect 2

Akčná Sci-fi RPG strieľačka. Práve zlepením týchto prívlastkov vznikne titul Dead Effect 2, ktorý si už za krátku dobu svojej existencie dokázal na svoju stranu prikloniť množstvo hráčov, ktorých zaujal nielen skvelý príbeh, výborná hrateľnosť, či dobre spracované grafické prostredie, ale aj fakt, že samotný Deaf Effect je k dispozícii pre všetkých prostredníctvom obchodu Play celkom zdarma.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
11.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+