MojAndroid

Angry Birds Seasons

Hoci sa nejedná o žiaden nový herný titul, minulý týždeň bol veľmi úspešným. Dôvodom je významná aktualizácia obľúbenej hry, ktorá priniesla do hry aj basketbalovú ligu, a to tú najvýznamnejšiu. NBA si pritom zahráte za jeden z 15 tímov vyskladaných z ošípaných, a to hneď v niekoľkých svetových metropolách, ako je Peking, či Rio de Janeiro. Veľkou výhodou hry je jej dostupnosť pre všetkých ľudí, veď z Obchodu Google Play si ju môžete stiahnuť úplne zdarma.


Angry2

Verzia: 6.6.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.6.1
Aktuálna cena: Zdarma

Road Smash 2

Atypické automobilové preteky čoraz častejšie prichádzajú na platformu Android, inak tomu nebude ani v prípade tohto titulu. Veď svoje vozidlo budete ovládať len do strán, a to pomocou akcelometra, alebo dotyku. V hre na vás pritom čaká celkovo až 75 levelov, ktorých náročnosť sa zvyšuje priamo úmerne s narastajúcim číslom danej misie. Ak si teda myslíte, že cvik vám pomôže, mýlite sa. Hra bude už len ťažšia a ťažšia.

Road-Smash-2

Race The Traffic Nitro

Ak vás predošlý pretekársky titul príliš nezaujal, možno tomu bude inak v prípade Traffic Nitra. Tam si svoje pouličné dobrodružstvo užijete priamo počas dopravnej špičky, o nedostatok zábavy sa tak obávať rozhodne nemusíte. To všetko pritom vo svojom nablýskanom športiaku, ktorého jediným limitom je maximálna rýchlosť. Aj tu však možno jednoducho navýšiť aj pomocou pribalenej dusíkovej bomby, ktorá je jeho neoddeliteľnou súčasťou.

nitro2

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Fast Finger

Neuveriteľne chytľavý herný titul môže pokojne pomýšľať na najlepšie možné priečky vo svojom hodnotení v kategórii “Arkády”, veď skvelé spracovanie hry a jednoduchá grafika zaujme každého nadšenca práve takéhoto druhu hrania. Cieľom hry je využiť svoje pohotové reakcie a prstom potiahnuť predmet z jednej na druhú stranu mapy, a to tak, aby vás voľne pohybujúce sa nebezpečné objekty, ako rezné kotúče nedokázali zasiahnuť. Ak sa vám to podarí, máte vyhraté!

fast2

Verzia: 1.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.11
Aktuálna cena: Zdarma

Crazy Driver Taxi Duty 3D

Ak si myslíte, že práca taxikára je jednoduchá, mýlite sa. Obzvlášť nie pri riadení superrýchlych a drahých voziedial, akými sú Bugatti Veyron a podobne. Práve za volant tohto luxusného športiaka zasadnete v už vyššie spomínanom titule, pričom vašim cieľom bude čo najskôr vybaviť zákazku a popri tom si dať pozor na viacero policajných hliadok, ktoré po vás po porušení dopravných priestupkov bez okolkov vyštartujú. To všetko pritom celkom zdarma.

taxi

Verzia: 2.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.7
Aktuálna cena: Zdarma

15.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+