MojAndroid

Portal Pinball

Aj vy máte pocit, že sa v poslednej dobe na hernú scénu vracia čoraz viac starých, prachom zapadnutých titulov? Zrejme to tak skutočne je, my sa tomu ale len tešíme. V detstve milovaný pinball sme totiž na platforme Android až do tejto chvíle v kvalitnejšej verzii postrádali. Hoci ten už neprichádza v tom pôvodnom jednoduchom grafickom spracovaní, čo je napokon pochopiteľné, stále dokáže zabaviť predovšetkým generáciu takýchto hier, ktoré sme s radosťou hrávali na nudných hodinách informatiky v škole, alebo pri výpadku internetu. Za trochu nostalgie pritom ani “nevyhodíte” veľký balík peňazí, Portal Pinball môže byť váš už za cenu 1,99 €. Stiahnuť si ho môžete aj pomocou nášho nižšie priloženého odkazu.

Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: 1,99 €
Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: 1,99 €

Terminator Genisys

Z minulosti sa míľovým krokom presúvame cez prítomnosť rovno do budúcnosti, i keď nie až tak vzdialenej, ale predsa. Hoci v tejto chvíli je skutočne len veľmi ťažké odhadnúť, čo bude v roku 2028, vývojári z GLU  to zrejme predsa len vedia. Ich najnovší prírastok v rodine akčných hier totiž prináša zaujímavý príbeh, v ktorom je ľudstvo na pokraji vyhynutia. Jedným z dôvodov môže byť aj to, že sme si svoju krásnu planétu zničili sami. V tomto prípade to ale bude o čomsi inom, náš svet totiž ovládol nepriateľ, ktorý sa ho snaží získať len pre seba. Proti tomu stojí hlavný hrdina hry, John Connor, ktorý je pripravený bojovať dovtedy, kým bude žiť. Jeho odhodlanie musíte v úspech pretaviť až vy, preto nestrácajte čas a po hre Terminator Genisys rozhodne siahnite.

Verzia: 3.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Alpha Squadron 2

O tom, že naše pravidelné výbery sú poriadne pestré ste sa mohli už niekoľkokrát presvedčiť sami, my našej tradícii pritom ostávame verní aj dnes. Po retro a akčnom titule tu totiž máme aj niečo pre milovníkov vesmírnych strieľačiek – a to skutočnú lahôdku! Páliť totiž budete priamo z kokpitu vlastnej vesmírnej lode, pomocou vyslaných rán sa pritom budete snažiť zastaviť v ceste kozmické vozidlá nepriateľov. Svoje lode a zbrane si navyše môžete rôzne vylepšovať, čo vám dopomôže k celkovému víťazstvu.

Verzia: 1.03
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.03
Aktuálna cena: Zdarma

Switch Up

Podobných titulov, ako už iste tušíte, je v Obchode Google Play neúrekom. Len málo z  nich sa ale môže pochváliť jednoduchým prostredím, dobrou hrateľnosťou a aj napriek skromnému spracovaniu aj množstvom funkcií. Práve Switch Up sa medzi takéto hry ale radí, vašim cieľom bude odbíjať loptičku pomocou dvoch dosák tak, aby sa nedostala von z herného plánu. Ak si ale myslíte, že to bude také jednoduché, ako s ana prvý pohľad môže javiť, zrejme vás sklamem.

1 2

 

Verzia: 3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.1
Aktuálna cena: Zdarma

Green Ninja: Year of the Frog

Ak patríte medzi vyznávačov bláznivých hier, potom zbystrite pozornosť. Medzi bežnými titulmi sa totiž objavila zábavná hra, ktorá sa síce primárne radí do kategórie Hlavolamy, to však zrejme len preto, že od tejto chvíle kategóriu šialených titulov postrádame. A v čom je Green Ninja: Year of the Frog iný? Hra v sebe implementuje hneď niekoľko zaujímavostí, tou najhlavnejšou je zrejme hlavný hrdina, ktorý v tomto prípade nebude žiadny superhrdina so špeciálnymi schopnosťami, ani chudobný chlapec z ulice, ako sme už na to možno zvyknutí. Hrať tu totiž budete za obyčajnú zelenú žabku.

Verzia: 4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4
Aktuálna cena: Zdarma

Flight Pilot Simulator 3D

Máte pravdu. V Obchode Google Play môžeme spomínaný titul nájsť už dlhší čas, v našom výbere sa však neocitol náhodou. V nedávnej minulosti totiž prešiel veľkou aktualizáciou, ktorá pridala nové možnosti, čím úroveň hry ešte viac stúpla. Ako z názvu vyplýva, pôjde pritom o letecký titul, respektíve akýsi simulátor, v ktorom bude vašou úlohou ovládať lietadlá rôznych typov, tvarov a veľkostí, vyhýbať sa musíte, pochopiteľne, kolíziám a podobným nechceným zážitkom.

3 4

Verzia: 1.3.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.6
Aktuálna cena: Zdarma

24.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+