MojAndroid

Age of Kings: Skyward Battle

V prvom titule nášho dnešného výberu sa zameriame na boje a zostavenie vlastného vojska. Hráč si v hre Age of Kings totiž musí zostaviť vlastnú dynastiu a až potom sa postaví proti nepriateľským zložkám. Ako už iste tušíte, zvyšok príbehu ostane bezo zmien: brániť budete určité územie, ktoré ale môžete pri dostatočnej šikovnosti pokojne aj rozšíriť.

 Age of Kings: Skyward Battle – snímka obrazovky

Verzia: 2.78.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.78.3
Aktuálna cena: Zdarma

Township

Predpokladám, že názov druhej hry výberu vám neznámy pripadať nebude. Možno je to aj z dôvodu, že samotný Township sa v obchode Play nachádza už nejaký ten mesiac, avšak v uplynulých dňoch prešiel pomerne rozsiahlou aktualizáciou, ktorá nielen napravila pôvodné chyby a nedostatky, ale aj pridala nové možnosti hrania. Ak sa teda chcete stať hospodárom a farmárom, neváhajte si titul Township nainštalovať do svojich zariadení.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Build Away! – Idle City Builder

Aj tretia hra bude nadväzovať na tú pôvodnú. Tentokrát ale nepôjde o výstavbu maštalí a farmárčenie, ale hráč sa bude zameriavať na vybudovanie konkurencieschopného mesta. Záleží pritom len na vás, ako budú jeho obyvatelia so životom v ňom spokojní, respektíve nespokojní. Nezabúdajte na absolútne detaily!

Gun Fu: Stickman 2

Hry s „paličkovým mužom“ si za ostatné mesiace získali obrovské množstvo priaznivcov, ktorí s nadšením sťahujú ich najnovšie verzie. Ak aj vy patríte medzi milovníkov Stickmana, potom mám pre vás dobrú správu: v obchode Play sa objavila jeho strelecká podoba, ktorá by rozhodne nemala chýbať vo vašom Android spoločníkovi.

Verzia: 1.20.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.20.1
Aktuálna cena: Zdarma

Cristiano Ronaldo: Kick’n’Run

O tom, že patrí Cristiano Ronaldo k najlepším svetovým futbalistom, snáď ani nemusíme polemizovať. Zrejme aj tento fakt inšpiroval vývojárov hry k tomu, aby naprogramovali hru, ktorej ústredná postava bude práve svetoznámy futbalista z Portugalska. Navyše, pri práve prebiehajúcom EURO 2016 ide o viac ako trefnú hru, ktorá by rozhodne nemala chýbať u žiadneho z futbalových priaznivcov.

https://youtu.be/PxJ1-VPmVgM

Verzia: 1.0.26
Aktuálna cena: Zdarma

Zombie Castaways

Náš dnešný výber ukončíme hrou, ktorá v sebe bude implementovať chodiace mŕtvolky. Titul Zombie Castaways sa rozhodne radí medzi to najlepšie, čo momentálne môže zombie rodinka ponúknuť. Svedčí o tom aj fakt, že vývojári sa hru rozhodli preložiť až do 15 svetových jazykov, čím sa chcú čo najviac priblížiť záujemcom.

 Zombie Castaways – snímka obrazovky

Verzia: 2.23
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.23
Aktuálna cena: Zdarma
20.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+