MojAndroid

Driving Zone: Russia

Ak patríte medzi milovníkov pretekárskych hier, potom by ste rozhodne mali zbystriť svoju pozornosť. Prvý titul nášho dnešného výberu sa totiž zameriava práve na takýto druh hier, pričom v sebe implementuje klasické automobily z Ruska. Preháňať sa tu musíte po preplnených cestách, pričom hlavným cieľom je vyhnúť sa ostatným automobilom.

 Driving Zone: Russia – snímka obrazovky

Verzia: 1.15
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.15
Aktuálna cena: Zdarma

5 Star Escape

Predstavte si, že uviaznete v zamknutom dome, odkiaľ je prakticky nemožné sa dostať. Takáto predstava rozhodne nie je príjemná, obzvlášť nie v prípade, že jediným spôsobom, ako sa dostať von, je správne vyriešiť všetky rozostavené hádanky. Práve takýto cieľ nájdete aj v titule 5 Star Escape, ktorý je k dispozícii v obchode Play celkom zdarma.

 5 Star Escape – snímka obrazovky

Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma

Epic War TD 2

Ako už iste tušíte, tretí titul nášho dnešného výberu bude zameraný na vojnu a boje s ňou spojenými. Aj v tomto prípade pritom pôjde o kvalitný titul, ktorý má predpoklady sa vo svojej kategórii bez väčších problémov radiť aj na najvyššie priečky. Navyše, Epic War TD 2 prešiel v nedávnej minulosti podstatnou aktualizáciou, ktorá jej dodala nové možnosti hrania.

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: 2,99 €

Colorfit Garden

Antistresové omaľovánky sa za ostatné obdobie tešia obrovskej obľube. My sa pritom tomuto faktu nemôžeme vôbec čudovať, napokon, najnovšie výskumy potvrdili práve teóriu, že pri maľovaní sa u dospelých odbúrava stres a nervozita. Ak ste teda často v strese, potom by ste rozhodne nemali prehliadnuť titul Colorfit Garden. Nie je to síce papierová omaľovánka, napriek tomu sa ale pri nej dokážete bez problémov upokojiť.

1 2

Verzia: 2.9.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.9.2
Aktuálna cena: Zdarma

Numerix

Na svoje si dnes prídu aj matematici a milovníci tohto predmetu. V 5. titule  nášho dnešného výberu budete totiž pracovať s číslami, aj keď vôbec nie náročnými. Čakajú tu na vás príklady implementujúce matematické operácie sčítania, odčítania, násobenia a delenia. Určený príklad pritom musíte správne vyrátať v určitom časovom úseku. Ak sa vám to nepodarí, prehrávate.

Walking War Robots

Myslím, že dnes by sme to mohli uzavrieť titulom s mimoriadne netradičným príbehom. Hlavných hrdinov v tomto prípade predstavujú chodiaci roboti, ktorí sa rozhodli, že ovládnu svet. To, či sa im to podarí, pritom závisí len na vás.

Verzia: 3.7.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.7.1
Aktuálna cena: Zdarma
19.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+