MojAndroid

Vo výbere TOP Android hry týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie mobilné Android hry v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojimi funkciami, grafickým prevedením či celkovým dojmom. Rekapituláciu zaujímavých tipov v rámci mobilných hier tak dostanete pravidelne každý týždeň. Ak máte nejaký zaujímavý tip na Android hru, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 48. týždeň 2017
Náš tip
TOP Android hry týždňa | 47. týždeň 2017

Passpartout: The Starving Artist

Hneď prvým herným titulom z dnešného výberu je Passpartout: The Starving Artist z dielne herného štúdia Flamebait Games. V rámci hry na vás čakajú výzvy maľovania, kreslenia či skicovania a na základe vašich zručností sa bude takisto odvíjať aj váš pokrok v rámci tohto herného titulu. Passpartout: The Starving Artist si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play bez ďalších poplatkov a bez reklám za sumu 4,19€.

Verzia: 1.8
Aktuálna cena: 4,19 €
Verzia: 1.8
Aktuálna cena: 4,19 €

Sarah & Duck: Build a Snowman

Herný titul Sarah & Duck: Build a Snowman z dielne BBC Worldwide prináša jednoduchú a prostú úlohu. Postaviť snehuliaka. To sa môže zdať ako ideálna zimná zábavka, no napriek tomu sa to v tejto hre môže potenciálne skomplikovať. Vyberte vášmu snehuliakovi farebné doplnky, časti oblečenia a vytvorte tak celkovú podobizeň. Hru Sarah & Duck: Build a Snowman si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo a to bez ďalších reklám a poplatkov. Herný titul je však určený skôr publiku v nižšom veku.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Toppluva

Hra z dielne AppSolute Games nesie názov Toppluva a prináša atmosféru jedného z populárnych zimných športov aj do vášho Android smartfónu. K dispozícii je až 45 levelov a 8 svahov pre zjazdové lyžovanie. Prekonávajte levely a výzvy pre dosiahnutie nových možností. Herný titul Toppluva si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo. Obsahuje však in-app nákupy.

Verzia: 1.2.116
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.116
Aktuálna cena: Zdarma

Hoppenhelm

Poznáte herný titul Hoppenhelm? Ide o plošnú hru, kde sa posúvate po prostredí s postavou akéhosi rytiera a snažíte sa skokmi a inými hmatmi prekonávať prekážky. To, ako ďaleko zájdete závisí len na vašej trpezlivosti a presnosti. Hru Hoppenhelm si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo. Obsahuje však in-app nákupy.

Verzia: 1.0.25
Pôvodná cena: 1,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.25
Pôvodná cena: 1,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

Ninja Scroller – The Awakening

Posledným herným titulom v dnešnom výbere je Ninja Scroller – The Awakening. Hra z dielne vývojárskeho štúdia Eageron GmbH prináša pohľad na odvážneho bojovníka, ktorý svojimi znalosťami a skokmi prekonáva jednotlivé prekážky na ceste divočinou. Hra je navyše šikovne doplnená o dynamický soundtrack. Herný titul Ninja Scroller – The Awakening si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo. Obsahuje však in-app nákupy v hodnote 0,99€ – 3,99€.

Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma
10.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+