MojAndroid

Vo výbere TOP Android hry týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie mobilné Android hry v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojimi funkciami, grafickým prevedením či celkovým dojmom. Rekapituláciu zaujímavých tipov v rámci mobilných hier tak dostanete pravidelne každý týždeň. Ak máte nejaký zaujímavý tip na Android hru, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 47. týždeň 2017
Náš tip
TOP Android hry týždňa | 46. týždeň 2017

Santa Tracker 2017

Aplikácia Santa Tracker obsahuje tematické videá, odpočítavanie do Vianoc a tiež živé sledovanie Santovej činnost, ako roznáša darčeky po celom svete. Aktuálne je k dispozícii 9 hier, Google chce však tento obsah priebežne aktualizovať. K dispozícii je tiež jedno video a do Vianoc má pribudnúť ďalších 15, posledné video bude pridané 23. decembra. Santa Tracker z dielne Googlu si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Puzzle Fighter

Dizajnové spracovanie hry naznačuje nejaké tie karty s obrázkami bojovníkov a ich vlastnosťami, skutočný boj sa začína až v ringu medzi bojovníkmi. Vyhrávajte súboje, zdokonaľujte svoje vlastnosti a naberajte nových bojovníkov proti svojim protivníkom. Hra ponúka tiež viacero “mini hier” integrovaných do prostredia hry. Mnoho výziev tak možno budete poznať z iných herných titulov. Hra je doplnená o dynamický soundtrack, ktorý ešte viac podmaní napätú atmosféru.

Herný titul Puzzle Fighter si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo. V priebehu hrania sa však môžete stretnúť s poplatkami v podobe in-app nákupov a to konkrétne v hodnote 1,09 – 109,99€.

Verzia: 2.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3
Aktuálna cena: Zdarma

Desert Legacy

Ďalším herným titulom v rámci dnešného výberu na poli mobilných Android hier bude hra s názvom Desert Legacy od herného štúdia Demium Games Labs. Prostredie príjemnej oddychovej hry vás zavedie do púšte, kde budete čeliť rôznym dunám a iným prekážkam. Herný zážitok dopĺňa vhodný soundtrack. Herný titul Desert Legacy si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo. Nebudú vás takisto čakať ani rôzne nadmerné reklamy či in-app nákupy.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Jump Drive

Herný titul s názvom Jump Drive od herného štúdia No Six Five prináša zaujímavé prostredie, ktoré môže na oko pripomínať vesmírne podmienky. S vašou šikovnou, rýchlou “loďou” sa pohybujete po prostredí a snažíte sa prekonať rôzne prekážky ako lasery, pohybujúce sa objekty či iné nebezpečenstvá. Hra Jump Drive je k dispozícii na stiahnutie prostredníctvom Obchodu Play zadarmo. Obsahuje reklamy a in-app nákupy.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

tap.OFF

Hra, ktorá skutočne potrápi vašu rýchlosť, ale aj trpezlivosť, precíznosť, pozornosť či logiku nesie názov tap.OFF. Prichádza z dielne herného štúdia Forward Atlantic a ponúka prostredie plné farebných kociek. Hra stavia práve na “ťukaní” po obrazovke a kocky takisto každým ťahom menia farbu. Vašou úlohou je kompletizovať čo najviac zhodných kociek a získať čo najvyššie skóre. Hru tap.OFF si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo. Obsahuje reklamy a in-app nákupy.

Verzia: 1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1
Aktuálna cena: Zdarma
3.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+