MojAndroid

Vo výbere TOP Android hry týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie mobilné Android hry v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojimi funkciami, grafickým prevedením či celkovým dojmom. Rekapituláciu zaujímavých tipov v rámci mobilných hier tak dostanete pravidelne každý týždeň. Ak máte nejaký zaujímavý tip na Android hru, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 46. týždeň 2017
Náš tip
TOP Android hry týždňa | 45. týždeň 2017

White Night

Výber Android hier pre tento týždeň začína tajuplná a ľahko mysteriózna hra s názvom White Night z dielne vývojárskeho štúdia Playdigious. Herný titul prináša ponurú atmosféru a celé napätie hry sa odohráva v čierno-bielom prostredí. Zbierajte indície, vyhodnocujte poznatky a využitie svoju šikovnosť pre odhalenie temnoty. Herný titul White Night je k dispozícii na stiahnutie prostredníctvom Obchodu Play bez reklám a bez ďalších poplatkov za sumu 4,99€.

Verzia: 1.1
Pôvodná cena: 1,59 €
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: 1.1
Pôvodná cena: 1,59 €
Aktuálna cena: 4,99 €

Faraway 2: Jungle Escape

Ďalší herný titul prichádza s názvom Faraway 2: Jungle Escape a to konkrétne od vývojárskeho štúdia Snapbreak. Ide už o druhé pokračovanie dynamickej hry, v ktorej je tentokrát hlavným dianím naturálne prostredie džungle. Dizajnová línia hry je príjemná na pohľad a ľahko industriálna. Celkovo herný zážitok dopĺňa príjemný soundtrack. Faraway 2: Jungle Escape je k dispozícii na stiahnutie zadarmo v Obchode Play. Obsahuje však in-app nákupy.

Verzia: 1.0.37
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.37
Aktuálna cena: Zdarma

Catan Universe

Herný titul Catan Universe je počinom od vývojárskeho štúdia USM, rovnako ako predošlý počin Catan Classic. Hra prináša život plný budovania svojho zázemia, stratégií, logiky a využívaní svojej šikovnosti voči protivníkom. Hra obsahuje multiplayer, môžete sa tak prepojiť s hráčmi z celého sveta. Catan Universe si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play. Obsahuje in-app nákupy.

Verzia: 1.4.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.4
Aktuálna cena: Zdarma

Shadow Fight 3

Akciou nabité RPG Shadow Fight 3 je už niekoľkým počinom herného štúdia NEKKI. 3D súboje zasadené na oko do ázijského prostredia doplní bohatý herný svet a široký výber zbraní, vybavenia a bojovníkov. Svoje vybavenie môžete tiež postupne vylepšovať a svojich protivníkov porážať s prehľadom. Dynamické a napäté súboje PvP (player vs. player) sú taktiež súčasťou hry. Shadow Fight 3 si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play. Hra obsahuje reklamy a in-app nákupy.

Verzia: 1.9.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.9.1
Aktuálna cena: Zdarma

King Chomp

Posledným herným titulom v dnešnom výbere bude King Chomp z dielne herného štúdia Noodlecake Studios Inc. Hra je skutočne jednoducho spracovaná a zameraná skôr na hru viacerých hráčov. Dostávate sa do úlohy farebnej príšerky, ktorá požiera práve vybranú farbu. Musíte sa sústrediť, keďže červená zožerie zelenú, zelená zožerie modrú a modrá zožerie červenú. Herný titul King Chomp si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play bez ďalších poplatkov zadarmo. Hra obsahuje reklamy.

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
26.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+