MojAndroid

Gods Rush

Pandorina skrinka bola otvorená! To, čo nemalo prísť, prišlo a Grécko je v ohrození. Je pritom len na vás, ako sa s týmto problémom vysporiada. V hre kombinujúcej jedinečné taktické boje s klasickým RPG sa vrátite do časov starého Grécka, ktorým budete viesť tím vyskladaný z nadčasových hrdinov, bohov a monštier cez nebezpečné bojové polia a okolo krvilačných príšer, ktoré sa s vami maznať nebudú. To, či sa dostanete až na piedestál slávy a dokážete poraziť nepriateľské vojská, ukážu až vaše taktické kroky, ktoré budete musieť podniknúť. Ak sa vám to podarí, Grécko vám bude navždy zaviazané. Ak vás titul Gods Rush zaujal, potom si ho rozhodne zaobstarajte. Veď za jeho stiahnutie nezaplatíte ani cent. Nadčasová hra však využíva in-app nákupy, teda rôzne vylepšenia za reálne peniaze.

Gods Rush Gods Rush2

Verzia: 1.1.46
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.46
Aktuálna cena: Zdarma

SAS: Zombie Assault 4

Fantastická zombie strieľačka si po appláckom iOS našla cestu aj na platformu Android, kde ponúka rovnako vysokú dávku dobrodružstva a akcie, spojenú často aj so zábavou pri plnení viacerých misií. V hre si na jej samom začiatku vyberiete jednu z troch základných postáv, za ktoré budete hrať. Tá si následne vyberie jednu zo stoviek rôznych zbraní a vydá sa na mapu, kde ju už budú netrpezlivo očakávať stovky žijúcich mŕtvoliek. Tie sa snažia dobyť reálny svet a zničiť všetko žijúce, čo sa im však podariť nemôže. Postarať sa o to musíte vy. Nebude to však také jednoduché, na boje s nepriateľmi totiž budete musieť využiť na mieru ušitú taktiku, ktorú ešte budete musieť doplniť o správnu výbavu bojovníka počnúc zbraniami, končiac štítmi, či lekárskymi pomôckami.

SAS Zombie Assault 4.1 SAS Zombie Assault 4

Verzia: 1.9.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.9.0
Aktuálna cena: Zdarma

Clash of Gangs

Vývojári z IGG.COM sa opäť pochlapili, dôsledkom čoho je úplne nová taktická bojová hra Clash of Gangs. Tá ponúka množstvo dobrodružstva v kombinácii so zaujímavým príbehom. V samom počiatku hry vás prezentačné video prevedie prvotným príbehom  odohrávajúcim sa v podsvetí, kde majú viaceré gangy nevybavené účty. Vytvorte si vlastnú armádu vyskladanú z lojálnych vojakov, dokonalých vodcov a útočných vrtuľníkov a navždy uzavrite otvorenú kapitolu nedokončených sporov.

Clash Clash2

Zombie Objective

A máme tu ďalší titul so zombie. Aj tentokrát pritom pôjde o kvalitnú hru so zaujímavými hernými možnosťami a peknou grafikou, ktorá využíva v tomto prípade 3D zobrazenie. Aj tu sa budete stavať do pozície bojovníka za ľudské práva a v boji proti týmto obludám budete používať hneď niekoľko desiatok zbraní od výmyslu sveta. Čakajú na vás tiež desiatky upgrade-ov a zaujímavých vylepšení a tak sa o jednotvárnosť hry rozhodne obávať nemusíte. Jej veľkou výhodou je dostupnosť, stiahnuť si ju môžete celkom zdarma.

Zombie Zombie2

Verzia: 1.0.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.8
Aktuálna cena: Zdarma

République

Mimoriadne zaujímavý herný titul s mimoriadne zaujímavým názvom zavítal nie tak dávno do obchodu Google Play, kde si okamžite získal tisícky sŕdc hráčov po celom svete. Časy, keď svetu vládla totalita, sú už našťastie dávno preč, no čosi tu z nej predsa len zostalo. A práve proti jej pozostatkom bude bojovať mladá žena, hrdinka hry République, ktorá sa snaží dôsledky totalitného režimu odstrániť a nastoliť právoplatnú republiku. Či sa jej to podarí, to záleží už len na vás. République môžete do svojho zariadenia získať už za cenu 2,36 €, pričom ani tu vás neminú in-app nákupy.

République République2

Verzia: 5.1
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 5.1
Aktuálna cena: 2,99 €

Bike racing 3D

Do obchodu Google Play zavítal ďalší z jazdeckých simulátorov, ktorý si tentokrát odjazdíte na motorke. Užijete si cestu pomedzi krkolomné prekážky, ako aj pády a chuť víťazstva. V titule s realistickou 3D grafikou máte na výber 5 motocyklov, pričom s tými prechádzate cez celkovo 60 misií. Hra je k dispozícii celkom zdarma, no využíva in-app nákupy obsahujúce rôzne vylepšenia.

Bike Bike2

Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma

Retry

V čase 8-bitovej grafiky neboli “kockaté” lietadielka ničím výnimočným. Hoci od roku 1986 doba výrazne pokročila, k dispozícii sú stále nové simulátory využívajúce práve takúto grafiku. Výnimkou nie je ani hra Retry, v ktorej bude vašou úlohou vyhýbať sa rôznym prekážkam rozmiestneným po mape, pričom cieľom je získať čo najväčší počet zlatých mincí a doletieť až na koniec. O tom, že to nebude také jednoduché, sa môžete presvedčiť sami, hru si môžete stiahnuť aj pomocou nášho nižšie priloženého odkazu.


retry retry2

29.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+