MojAndroid

Accurate Pedometer

Hľadáte spoľahlivý merač krokov do vášho smartfónu? Nenašli ste ešte taký, ktorý by meral kroky aspoň trochu presne? Možno by ste mali vyskúšať aplikáciu Accurate Pedometer. Ako názov napovedá, aplikácia sa snaží merať počet krokov čo najpresnejšie. Je jasné, že presnosť meraní sa bude líšiť na mnohých zariadeniach, no aplikácia určite stojí za vyskúšanie. Okrem sledovania priebehu nameraných hodnôt v čase oceníte aj praktický graf s časovou osou, ktorá vám povie, kedy počas dňa ste spravili najviac krokov. Nechýba ani odhad spálených kalórií a ďalšie zaujímavé funkcie. To všetko úplne zadarmo a bez mikrotransakcií.

AutoTools

Táto aplikácia je určená pre skúsenejších používateľov, ktorí majú skúsenosti s ROOT-ovaním svojich zariadení. Tí, ktorí tak spravili, určite počuli o aplikácii Tasker. Pomocou tej je možné nastaviť rôzne zaujímavé recepty, ktoré vykonávajú funkcie automaticky na základe vašich požiadaviek. V konečnom dôsledku ide o drobné programy, ktoré si môžete vytvoriť presne tak, ako si predstavujete. Aplikácia AutoTools pridáva Taskeru množstvo ďalších možností a funkcií, vďaka ktorým budete môcť využiť svoj smartfón na 110 %. Aplikácia je k dispozícii zadarmo na 30 dní, čo by vám malo stačiť na to, aby ste zvážili jej kúpu.

Verzia: 2.1.bf
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.bf
Aktuálna cena: Zdarma

LibreTorrent

Torrentových aplikácií pre Android je k dispozícii pomerne dosť, no tých dobrých je ako šafranu. Aplikácia LibreTorrent ale pôsobí naozaj veľmi solídne a mala by naplniť požiadavky aj tých najnáročnejších používateľov. V prvom rade ale zaujme najmä svojim vzhľadom, ktorý pôsobí veľmi čisto a elegantne. Vývojári dodržiavali zásady Material dizajnu a v aplikácii je to vidieť na každom kroku. Aplikácia ale poteší aj množstvom zaujímavých funkcií. Nechýba podpora obrovského množstva súborov, rôznych konkrétnych nastavení a zaujme napríklad aj možnosť presúvať súbory vo vnútornej pamäti priamo počas sťahovania. Aj táto aplikácia je k dispozícii zadarmo a nenájdete tu žiadne mikrotransakcie.

Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma

Microsoft SharePoint

Ak v práci alebo v škole často využívate cloudové služby od Microsoftu, určite by ste mali dať šancu aplikácii Microsoft SharePoint. Tá ponúka veľké množstvo funkcií, ktoré využijete v rámci vášho tímu, s ktorým často spolupracujete na príprave dokumentov online. Môžete si zobraziť jednotlivé tímové lokality, sledovať aktivity ostatných používateľov a aj zobraziť informácie o nich. Okrem toho aplikácia umožňuje jednoduchšie vyhľadávanie konkrétnych používateľov, ale aj súborov v rámci vašej organizácie. V obchode Play je k dispozícii zadarmo a určite stojí za vyskúšanie.

Verzia: 2.5.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.5.0
Aktuálna cena: Zdarma

Precise sound meter

Používanie smartfónu na meranie intenzity zvuku možno nie je najbežnejšia záležitosť, ale mnohým používateľom by sa podobná funkcia určite zišla. Precise sound meter je aplikácia, ktorá umožňuje pomerne presné meranie hladiny zvuku, a to až do úrovne 100 dB. Vďaka tomu budete mať prehľad o tom, čo vo vašom okolí vydáva hlasný zvuk a budete to môcť aj odmerať. Nejde o žiadnu revolučnú aplikáciu, no ak máte s podobnými titulmi zlé skúsenosti, možno by ste mali dať šancu práve tomuto. V obchode Play má totiž hodnotenie až 4,5/5, čo je pri takýchto aplikáciách skutočne veľmi nezvyčajné.

30.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+