MojAndroid

Echo Notification Lockscreen

Ak patríte medzi tých užívateľov, ktorým nevyhovuje vzhľad a funkcie uzamknutej obrazovky a často hľadáte alternatívy, Echo je práve pre vás. Ide o ďalšiu z rady aplikácií, ktoré úplne zmenia vašu uzamknutú obrazovku, pričom je orientovaná na správu upozornení. Tie sú na uzamknutej obrazovke kategorizované do niekoľkých skupín, pričom aplikácia sleduje vaše správanie a na základe toho dokáže sama rozoznať, ktoré upozornenia sú pre vás dôležité. Skvelou funkciou je aj odloženie upozornenia na neskôr, a tak ak ste práve v práci a príde vám mail od kamaráta, na ktorý nemáte čas, stačí gestom posunúť notifikáciu doprava a vybrať oneskorené opätovné upozornenie na základe času alebo miesta. Aplikácia ponúka možnosť pracovať s každou notifikáciou individuálne a to všetko je zabalené vo veľmi čistom a peknom prostredí.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=T6-ZCcGZnYk]

 

Verzia: 0.9.108
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.9.108
Aktuálna cena: Zdarma

CCleaner

Program CCleaner je medzi užívateľmi OS Windows a Mac veľmi populárny. Jeho jednoduché ovládanie zvládne naozaj každý a najmä na menej výkonných počítačoch dokáže neraz získať množstvo drahocenného úložného priestoru či pamäte RAM. S prísľubom rovnakých výhod prichádza aj rovnomenná aplikácia na Android. Medzi jej hlavné funkcie patria jednoduché vymazanie cache, stiahnutých súborov či histórie prehliadania, zmazanie SMS záznamov rovnako ako histórie telefonátov, možnosť skupinového odinštalovania aplikácií či zobraziť rôzne systémové údaje vášho zariadenia. Aplikácia je úplne zadarmo a nenachádzajú sa v nej ani žiadne reklamy.

cclaner1 cclaner2 cclaner3

Verzia: 4.5.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.5.1
Aktuálna cena: Zdarma

Google I/O 2014

Aktuálne pokračovanie každoročnej konferencie Google I/O je predo dvermi a Google pri tejto príležitosti vydal oficiálnu aplikáciu Google I/O 2014. Je určená pre všetkých, ktorí sa o konferenciu zaujímajú, nie iba pre samotných návštevníkov. Tí budú môcť využiť pridanú funkciu, vďaka ktorej si budú môcť jednoducho nastaviť pripojenie Wi-Fi priamo na mieste. Všetci ostatní však budú môcť prostredníctvom aplikácie sledovať jednotlivé prezentácie z konferencie priamo vo svojom zariadení. Aplikácia ponúka aj podrobný prehľad všetkých prezentácií, pričom si môžete vybrať, ktoré chcete pridať do svojho osobného rozvrhu, vďaka čomu sa vám zobrazí upozornenie tesne pred ich začiatkom. Okrem toho v aplikácii nájdete aj prezentácie so starších ročníkov konferencie. Pre jednoduchší prehľad vami vybratých udalostí prichádza aplikácia aj s widgetom pre domovskú obrazovku.

googleio1 googleio2 googleio3

Verzia: 5.1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.1.4
Aktuálna cena: Zdarma

Moja firma na Googli

Google spravil ďalší krok k business používateľom svojich služieb. Na Slovensku sprístupnil aplikáciu Moja firma na Googli, ktorí pomáha udržiavať spojenie medzi firmami a ich súčasnými, či budúcimi zákazníkmi. Vďaka tomu je možné jednoducho spravovať profil vašej firmy, môžete vytvoriť virtuálnu prehliadku interiéru firmy, spojiť sa so svojimi zákazníkmi prostredníctvom Google+, sledovať hodnotenia prostredníctvom recenzií, na ktoré môžete ihneď reagovať a množstvo ďalších funkcií.

mojafirma1 mojafirma2 mojafirma3

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Rodinný rozpočet

Aplikácia Rodinný rozpočet je zaujímavým správcom financií pre celú rodinu. Ide o jednoduchú aplikáciu, ktorá umožňuje sledovať príjmy a výdavky v danom období. Tie sú rozdelené na pravidelné a nepravidelné, pričom aplikácia ponúka možnosť spätne sa pozrieť na štatistiky predchádzajúcich období a na základe toho vyhodnotiť a naplánovať financie na nasledujúce obdobia. Veľkou výhodou aplikácie je ale možnosť sledovať financie ostatných členov rodiny, a tak môže aplikácia slúžiť ako skvelý pomocník pre rodičov. Samozrejme je k tomu ale potrebná aj intenzívna účasť detí :-) Údaje v aplikácii sú podľa vývojárov bezpečné a nijakým spôsobom nie sú využívané treťou stranou.

Rodinný rozpočet c Rodinný rozpočet b Rodinný rozpočet a

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

1Password

Populárna aplikácia 1Password, donedávna známa iba z platforiem iOS a Mac, je konečne dostupná aj pre Android. Ide o pokročilú aplikáciu na správu hesiel, ktorú určite ocení každý, kto si nevie zapamätať heslá k rôznym stránkam a službám. Aplikácia používa zložité 256-bitové AES šifrovanie vojenskej triedy, vďaka čomu by malo byť nemožné prelomiť vytvorené heslá. Tie aplikácia vytvára pre vás, pričom vás aj prihlási k zvoleným službám a aplikáciam. Kvôli tejto zložitej funkcionalite má aplikácia vo vašom telefóne niekoľko dôležitých oprávnení, ktoré sú však pre jej správne fungovanie vitálne. 1Password je do konca augusta v Obchode Play úplne zadarmo, takže budete mať dostatok času vyskúšať si túto skvelú službu bez toho, aby ste do nej museli niečo investovať.

1password 1password

Verzia: 6.7.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.7.3
Aktuálna cena: Zdarma

16.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+