MojAndroid

Absolutely Wallpapers

Ak ešte stále nemáte na pozadí svojho mobilného zariadenia ten pravý obrázok, teraz máte možnosť to zmeniť. Aplikácia Absolutely Wallpapers poteší tých majiteľov smartfónov a tabletov, ktorí majú radi pekné grafické pozadia s jednoduchým dizajnom a minimalistickým štýlom. Mnohé z týchto pozadí sú v štýle Material dizajnu a aj celá aplikácia vyznáva tento štýl vzhľadu. Aktuálne je k dispozícii takmer 200 pozadí, pričom veľkou výhodou je, že všetky tieto pozadia tu nájdete v rozlíšení QHD alebo vyššom. Vďaka tomu si krásne a najmä detailné obrázky budete môcť užiť aj na zariadeniach s displejom s vysokým rozlíšením.

Verzia: 4.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.0
Aktuálna cena: Zdarma

ctrlSharing

V našom výbere sa tento týždeň objavila aj veľmi zaujímavá aplikácia ctrlSharing. Ide o menšiu aplikáciu spracovanú veľmi jednoduchým štýlom, no jej primárna funkcia môže prísť mnohým používateľom vhod. Aplikácia totiž umožňuje veľmi jednoduché zdieľanie príspevkov zo sociálnej siete Facebook do aplikácie WhatsApp. Možno ešte užitočnejšia je možnosť zdieľať vami vytvorenú udalosť napríklad aj v hromadnej správe v aplikácii WhatsApp. Ak chcete priateľov a známych upozorniť na vašu udalosť a chcete od nich, aby sa čo najrýchlejšie vyjadrili ohľadne ich účasti, táto aplikácia vám v tom môže skutočne pomôcť.

Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

My-Ledger

Jednou z užitočných vlastností našich smartfónov je, že ich máme neustále po ruke. Preto s nimi môžeme vykonávať také činnosti, ktoré sme pred tým nerobili tak pravidelne. Patrí sem aj zaznamenávanie si údajov o príjmoch a výdajoch, na čo slúži množstvo zaujímavých aplikácií. Jednou z nich je aj My-Ledger, čo je síce veľmi jednoduchý, no o to prehľadnejší titul. Aplikácia má jednoduché prostredie, no zároveň ponúka takmer všetky potrebné funkcie a možnosti, ktoré by ste od nej mohli očakávať. Veľmi rozumne pôsobí lišta s možnosťami v spodnej časti obrazovky, vďaka čomu nebudete musieť stále používať bočné menu tak, ako je to v mnohých podobných aplikáciách. Výhodou tohto titulu je aj to, že je k dispozícii úplne zadarmo a nenájdete tu ani žiadne mikrotransakcie.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

UEFA EURO 2016

Majstrovstvá Európy vo futbale už odštartovali a tento šampionát bude špecifický aj pre slovenských fanúšikov, ktorí budú môcť prvýkrát v histórii fandiť aj našej reprezentácii. Aby ste mohli bez problémov sledovať všetko dianie na turnaji a mať prehľad o výsledkoch, budete potrebovať ten správny nástroj. Jedným z najlepších je aj oficiálna aplikácia UEFA EURO 2016, ktorá vám ponúkne všetky informácie, ktoré budete potrebovať a ešte aj niečo navyše. Nájdete tu podrobný prehľad výsledkov, informácie o čase začiatku ďalších zápasov a nechýbajú ani zaujímavé informácie a novinky z miesta diania. Aplikácia je zadarmo, je spracovaná veľmi pekne a ak plánujete sledovať šampionát aj vy, určite by vo vašej výbave nemala chýbať.

Verzia: 3.1.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.1.11
Aktuálna cena: Zdarma

Wxllpaper

Tento týždeň sa roztrhlo vrece s aplikáciami, ktoré ponúkajú zbierku pozadí pre smartfóny a tablety. Ďalším takýmto titulom, ktorý nás zaujal, je Wxllpaper. Na rozdiel od vyššie spomenutej aplikácie s podobnou funkcionalitou, titul Wxllpaper obsahuje prevažne fotografie reálnych miest. Vďaka tomu bude zrejme imponovať inej kategórii používateľov a musíme uznať, že fotografie v galérii tejto aplikácie sú skutočne veľmi atraktívne. Zatiaľ ich tam nie je veľmi veľa, no to neznamená, že si nebudete vedieť vybrať to správne pozadie aj pre vaše zariadenie. Okrem toho, ďalšie pozadia sú automaticky dopĺňané a vy budete mať vďaka tomu možnosť neustále hľadať nové a krajšie tapety pre vaše smartfóny či tablety.

Verzia: 2.1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.4
Aktuálna cena: Zdarma

Zone AssistiveTouch

Náš tohtotýždenný výber zakončíme zaujímavým nástrojom Zone AssistiveTouch. Nejde o aplikáciu s úplne originálnou funkcionalitou, no ak vám podobné tituly z nejakého dôvodu nevyhovujú, máte aspoň zaujímavú alternatívu. Aplikácia funguje vo forme plávajúceho tlačidla, ktoré je umiestnené niekde na vašej obrazovke a po kliknutí na ktoré sa zobrazí špeciálna ponuka s možnosťami. Môžete si sem pridať zaujímavé funkcie a nástroje pre ovládanie telefónu, vďaka čomu nebudete závislí od tlačidiel určených na ovládanie systému, ale môžete si vybrať vlastné nástroje a funkcie, ktoré najčastejšie používate. Plávajúce tlačidlo pritom vôbec neprekáža ak ho nepotrebujete a špeciálna ponuka sa zobrazí iba po jeho stlačení. Výhodou tejto aplikácie je, že v obchode Play je k dispozícii zadarmo a zaujať môže aj trochu neštandardným, no veľmi pekným dizajnom.

Verzia: 1.9.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.9.5
Aktuálna cena: Zdarma

11.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+