MojAndroid

Eat This Much

Aplikácia Eat This Much je vykúpením pre každého, kto chce zmeniť svoje stravovacie návyky, no nevie, kde začať. Aplikácia ponúka celý rad rôznych diét, z ktorých si môže používateľ vybrať. Každý stravovací plán je potom prispôsobený podľa konkrétneho používateľa a jeho preferencií. Aplikácia následne presne vypočíta, koľko kalórií a v akej forme by ste mali prijať a dokonca vám navrhne aj konkrétne jedlá s receptami. Všetky tieto funkcie sú dostupné úplne zadarmo, no v rámci prémiového účtu získate nárok na pravidelný mesačný stravovací plán. Aplikácia vám naplánuje každé jedno jedlo a dokonca vám pošle aj nákupný zoznam, aby ste sa vedeli na dané jedlá pripraviť.

Verzia: 1.100
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.100
Aktuálna cena: Zdarma

Quote

Na poli RSS čítačiek sa objavila nová aplikácia Quote. Tá je riešením pre každého, komu nestačí aktuálna ponuka a stále hľadá nové možnosti a alternatívy, ako zlepšiť zážitok pri čítaní noviniek. Ide o veľmi praktický a prehľadný nástroj, ktorý zároveň ponúka veľké množstvo užitočných funkcií. Jeho najväčšou výhodou je ale elegantné zobrazenie zoznamu noviniek a aj jednotlivých článkov. Aplikácia skvelo využíva moderné veľké displeje a na obrazovke zobrazí vám čo najväčšie množstvo obsahu. Výhodou je tiež podpora navigačných gest, vďaka ktorým je ovládanie aplikácie skutočne jednoduché.

Quote-screenshots-1-840x495

Verzia: 1.4.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.1
Aktuálna cena: Zdarma

Slidebox

Aplikácia Slidebox je veľmi šikovným nástrojom pre organizáciu obrázkov vo vašom telefóne. Ide o plnohodnotnú galériu so zaujímavými funkciami, no je tiež možné využívať túto aplikáciu súčasne s inou galériou a každý z titulov používať na iné účely. Slidebox exceluje v organizácii galérie – v zaraďovaní fotografií do albumov, rýchlom mazaní a triedení obrázkov. Intuitívne prostredie a ovládanie založené na gestách je základom toho, že prostredníctvom tejto aplikácie veľmi ľahko a rýchlo roztriedite všetky fotografie vo vašej zbierke a vymažete tie nepotrebné, ktoré iba zbytočne zaberajú miesto. Aplikácia je v obchode Play dostupná zadarmo a nenájdete tu ani žiadne mikrotransakcie, takže ju môžete vyskúšať bez akýchkoľvek problémov.

Verzia: 0.30
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.30
Aktuálna cena: Zdarma

SMS Scheduler

Aplikácia SMS Scheduler spĺňa presne tú funkcionalitu, na ktorú ste si pomysleli pri prečítaní jej názvu. Ide o nástroj, pomocou ktorého je možné naplánovať odoslanie SMS správy v budúcnosti. To môže byť užitočné v rôznych situáciách, pričom vo väčšine prípadov aplikácia zabezpečí, že nezabudnete napísať osobe, ktorá by to v opačnom prípade nemusela zobrať najlepšie. Aplikácia ponúka pekné prostredie a množstvo užitočných funkcií. Môžete si naplánovať odosielanie v pravidelných intervaloch a aj viacerým kontaktom. Aplikácia je dostupná vo verzii zdarma, kde môžete naplánovať maximálne 5 SMS správ súčasne. V platenej verzii, ktorú môžete získať prostredníctvom in-app nákupu v hodnote 2,04 EUR, toto obmedzenie nie je.

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma

Swipe for Facebook

Natívna aplikácia Facebook pre Android je síce preplnená funkciami a ponúka taký používateľský zážitok, aký vytvorila spoločnosť Facebook, no zrejme mi dáte za pravdu, že aplikácia nie je ani zďaleka dokonalá. Množstvo funkcií môže byť často skôr kontraproduktívne a ovládanie by tiež mohlo byť lepšie. Aplikácia Swipe for Facebook prináša presne tieto kvality a určite stojí za vyskúšanie. Je veľmi dobre optimalizovaná a ponúka množstvo funkčných vylepšení oproti natívnej aplikácii sociálnej siete Facebook. Aplikácia je tiež neustále zdokonaľovaná a už teraz existuje celkom dlhý zoznam funkcií, ktoré by mali byť do aplikácie pridané už v najbližších týždňoch.

Verzia: 7.2.14a
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.2.14a
Aktuálna cena: Zdarma

ustwo Face Maker

Posledná aplikácia v našom výbere je určená najmä pre majiteľov inteligentných hodiniek so systémom Android Wear. Ide o špeciálny nástroj, ktorý umožňuje nastavovanie si pozadia hodiniek priamo na hodinkách. K dispozícii je veľké množstvo možností prispôsobenia – jednoducho si vyberiete pozadie a potom ho už v priebehu dňa budete môcť upravovať presne podľa svojich predstáv. Nebudete musieť striedať rozličné pozadia, ale podľa nálady a situácie zmeníte vaše obľúbené. Ide o zaujímavý koncept aplikácie, ktorý ale ešte potrebuje trochu práce, no už teraz si môžete titul ustwo Face Maker vyskúšať na vašich hodinkách.

Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

16.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+