MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie Android aplikácie v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 9. týždeň 2018
Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 8. týždeň 2018

Google Mapy

Je známe, že Google Mapy sú bezplatnou, online mapovou službou spoločnosti Googlevytvorenou v roku 2005, ktorá poskytuje ľudom mapy, satelitné snímky, plánovanie ciest a aj funkciu StreetView.

S pomocou funkcie StreetView sa môžete prejsť v 11 parkoch Disneylandu. Keďže spoločnosť Disney pred rokmi kúpila aj Marvel, nechýba v zozname parkov aj park s tématikou Strážcov Galaxie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Instagram – portrétový režim

Trend portrétových režimov a rozmazaného pozadia na fotografiách je tu s nami už rozhodne pár mesiacov. Prakticky každý vlajkový smartfón ponúka vo svojej výbave funkciu pre rozmazanie pozadia a to ako na zadnom, tak aj na prednom fotoaparáte.

„Bokeh“ efekt sa stal skutočne obľúbenou súčasťou mobilnej fotografie. Teraz vyvíja svoj vlastný portrétový režim aj známa sociálna sieť Instagram. Uvidíme, či sa táto funkcia skutočne dostane do finálnej verzie aplikácie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

ParkDots

Platené parkovanie je v mnohých mestách pomerne diskutovanou témou. Liptovský Mikuláš prinesie možnosť platby za parkovanie prostredníctvom mobilnej aplikácie ParkDots. Tá cenu parkovania nezmení a prinesie aj ďalšie inteligentné funkcie navyše, ktoré sa návštevníkom mesta, ale aj domácim, môžu zísť.

Aplikáciu ParkDots pre možnosť platby parkovania v meste Liptovský Mikuláš si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.07
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.07
Aktuálna cena: Zdarma

Čierné témy pre AMOLED displej

Tento týždeň sme vám priniesli takisto užitočné tipy pre čierne témy na AMOLED displej. Práve tmavá téma vám pri technológii AMOLED na vašom Android smartfóne skutočne dokáže ušetriť nejaké to percento v rámci výslednej výdrže na jedno nabitie. Viac informácií sa dozviete v príslušnom článku na našom webe.

Náš tip
Tipy na čierne témy pre Samsung AMOLED displej

Spotify – varovné e-maily

Mail od spoločnosti Spotify, ktorý sa začal objavovať, obsahuje upozornenie používateľovi, že služba odhalila abnormálnu aktivitu v aplikácii, ktorú využíva a bola zablokovaná. Zároveň stále môže používateľ používať svoj účet.

Stačí, ak odinštaluje modifikovanú aplikáciu a nainštaluje si neupravenú oficiálnu aplikáciu z obchodu Google Play. Pokiaľ sa ale bude opakovať snaha využívať neautorizované aplikácie, spoločnosť uplatní všetky svoje práva, vrátane úplného zrušenia účtu používateľa.

10.3.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+