MojAndroid

V našom seriáli TOP 5 Android hry sme si pre vás pripravili opäť výber zaujímavých Android hier z obchodu Play. Tentokrát sme vybrali najlepšie zombie tituly a veríme, že si na svoje príde každý fanúšik týchto nemŕtvych bytostí. Ak máte aj vy dobrý tip na zombie hru, neváhajte napísať jej názov do komentárov pod tento článok. Tu sú naše tipy.

Into the Dead

Dnešný výber nemôžeme začať snáď iným titulom, ako jednou z najobľúbenejších hier v obchode Google Play vôbec. Dôvodov je pritom hneď niekoľko, hráči si v tomto prípade obľúbili nielen peknú grafiku, ale aj skvelý príbeh, ktorý vás pohltí. Into the Dead vás totiž vtiahne do strašidelnej Zombie apokalypsy, kde nedostanete priestor na žiadne omyly. Vo svete žijúcich mŕtvoliek sa budete musieť zachrániť a uniknúť súperovi, pričom pred Zombie sa budete môcť chrániť všetkými možnými dostupnými prostriedkami. Keď ale bude presila priveľká, vezmite nohy an plecia a utekajte. Aj to môže byť spôsobom hry hodným o záchranu. Ak vás titul Into the Dead zaujal a z nejakého nepochopiteľného dôvodu ho ešte nemáte nainštalovaný vo svojom mobilnom zariadení, neváhajte tak urobiť aj pomocou nášho nižšie priloženého odkazu. V obchode Google Play za kvalitnú hru z dielne PIKPOK nezaplatíte ani cent.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

DEAD TRIGGER 2

Predstavme si ďalší, rozhodne nemenej zaujímavý a obľúbený titul implementujúci chodiace mŕtvolky. Takmer dokonalá FPS hra, ktorá sa svojou kvalitou aj vďaka nádhernej grafike, či impozantnému príbehu, môže pokojne porovnávať s konzolovými titulmi, pochádza tentokrát z dielne MADFINGER Games. Vývojári z tohto štúdia umožňujú hráčovi preskúmať 10 rôznych regiónov z celého sveta, tie sa delia na celkovo 35 menších prostredí. O široký arzenál zbraní sa postará až 37 pištolí, pušiek, nožov a podobných strelných a bodno-sečných zbraní. Navyše, ak ste s takýmito zbraňami dostatočne šikovní, zapojiť sa môžete aj do súťaží o reálne ceny, ktoré potešia nejedného hráča. Jedinou nevýhodou hry môže byť fakt, že je o čosi náročnejšia na grafiku a nie každé Android zariadenie ju bezproblémovo zvládne.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zombie Tsunami

Tento titul zrejme väčšina z vás pozná, jedným z dôvodov môže byť aj fakt, že nie je tak celkom tradičnou hrou. Skôr ako do kategórie zombie titulov sa totiž radí ku arkádovkam, kde patrí k jednej z najobľúbenejších hier. A čo je jej cieľom? Je to jednoduché. S chodiacimi mŕtvolkami tu budete skákať z platformy na platformu, popri tom budete jesť ľudí, ale i lietadlá a iné dopravné prostriedky, z ktorých ľudí získate. Čím viac živých bytostí dokážete zjesť, tým viac Zombie budete mať na svojom konte. Pri hraní si však musíte dávať pozor na prepadávajúce sa platformy, i na bomby, ktoré môžu počet členov vášho tímu výrazne okresať.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zombie Highway 2

Tituly, v ktorých je primárnym cieľom zabiť čo najväčší počet Zombie, môžeme nájsť v obchode Google Play nespočetné množstvo. Každý je pritom svojim spôsobom originálny, v každej z hier nájdeme unikátny spôsob ničenia nepriateľov. Výnimkou nie je ani Zombie Highway 2, ktorý, ako už z názvu vyplýva, zaujme aj hráčov pretekárskych hier. Nasadnete tu totiž do svojho vozidla a vydáte sa na diaľnicu. Tá bude pomerne netradičná, veď cestu plnú Zombie nemáte možnosť vidieť každý deň. Ako už iste tušíte, vyhnúť sa im nebude hlavnou úlohou. Čo najvyšší počet zrazených žijúcich mŕtvoliek vám umožní vylepšovať a vymieňať svoje vozidlá tak, aby ste dokázali vyvolať ešte lepší efekt.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Plants vs. Zombies FREE

Bol by to hriech, keby sme titul známy svojou kreslenou grafikou v našom výbere vynechali. Aj preto sa hra radiaca sa primárne do kategórie strategických umiestnila na konci nášho rebríčka, pričom vašou úlohou bude aj v tomto prípade zabrániť skupinke nepriateľov dostať sa na vaše územie. Bojovať s nimi budete v 50 rôznych leveloch, tie sa budú odohrávať aj počas búrky, v hmle, v noci, cez deň, na streche a podobne. Zničiť budete musieť celkovo až 26 druhov Zombie, dopomôže vám k tomu typov zbraní. Či už to budú zbrane strelné, ručné granáty, bomby, alebo čokoľvek iné, na chodiace mŕtvolky budú mať pri správnom použití ničivý efekt. Ak vás hra Plants vs. Zombies FREE zaujala, neváhajte a stiahnite si ju pomocou nášho nižšie priloženého odkazu.

4 5

Verzia: 2.1.00
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.00
Aktuálna cena: Zdarma

26.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+