MojAndroid

Aj vy sa radi zabávate na komixoch a vtipných obrázkoch? Tak by ste rozhodne nemali zmeškať náš výber TOP 5 Android aplikácií, cez ktoré ich môžete sledovať aj vo svojom mobile či tablete. Väčšina aplikácií je dostupná bezplatne, avšak jedna z aplikácií je aj platená. Veríme, že si vyberiete aj vy.

9GAG

Služba 9GAG je zrejme najväčším zdrojom obrázkov s vtipnou tematikou, komixov, meme a celkovo humorných kresieb, takže v tomto výbere nesmie chýbať. Mobilná aplikácia tejto služby je prehľadná a vďaka nej máte prístup k zábavnému obsahu kedykoľvek priamo z vášho mobilného zariadenia.

9GAG-main

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Imgur

Hoci mnohí z vás poznajú Imgur skôr ako miesto, kde môžete nahrať svoje obrázky do cloudu a zdieľať, na tejto stránke sa pomaly začína stretávať podobná komunita, ako na 9GAG-u, a tak tu častokrát nájdete naozaj zábavné obrázky a komixy. Určite sa oplatí túto aplikáciu aspoň vyskúšať.

imgur pro free

Verzia: 4.0.0.6652
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.0.0.6652
Aktuálna cena: Zdarma

Cyanide & Happiness

Komix s názvom Cyanide & Happiness nemusíme žiadnemu fanúšikovi komixov predstavovať. Na trhu je už viac ako 10 rokov a svojich fanúšikov počíta na státisíce. Zaujímavou je aj jeho mobilná aplikácia, za ktorú ale treba zaplatiť 70 centov.

Knock-Knock-Epidimic-cyanide-and-happiness-3549368-701-598

Verzia: 2.0.4
Aktuálna cena: 1,06 €
Verzia: 2.0.4
Aktuálna cena: 1,06 €

rpics for Reddit

Reddit je jedna z najväčších sociálnych sietí, na ktorej sa preberá naozaj všetko, aj humor. Nakoľko ide ale o veľký web, komixy a humorné obrázky sa hľadajú ťažko. Presne preto vznikla aplikácia rpics, kde sa tieto vtipné kresby zhromažďujú.

image

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

Rage Comics

Aplikácia s názvom Rage Comics síce patrí medzi jednoduchšie, no zabavíte sa na nej rovnako dobre ako na predošlých aplikáciách. Prostredie je jednoduché, aplikácia nezaberá veľa miesta a je dostupná bezplatne. Stiahnuť si ju môžete pomocou odkazu nižšie.

Zdroj: PhoneArena

29.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+