MojAndroid

Kategória hier má v obchode Play pomerne široké zastúpenie. Vývojári nás pritom pravidelne zásobujú čoraz kvalitnejšími titulmi, ktoré sa svojím spravovaním ešte viac približujú realite, respektíve podobným hrám známym z desktopov a herných konzol. Nás tento fakt, pochopiteľne, mimoriadne teší. Práve zvyšujúca sa kvalita herných titulov totiž núti vývojárov pridávať do svojich diel rôzne funkcie a bonusy, ktoré z nich robia akýsi unikát. My sme sa rozhodli, že pre vás vyberieme najlepšie hry z najlepších a postupne vám ich priblížime v našich pravidelných zoznamoch. Tešiť sa tak môžete na pravidelný prísun arkádoviek, športových a logických hier, ale aj ďalších titulov, ktoré sa radia do iných kategórií.

DEAD TRIGGER 2

Dnešný výber začneme poriadne zostra. Úvodný titul 6. časti top hier za rok 2016 totiž predstavuje titul DEAD TRIGGER 2, ktorý označuje vývojársky tím za najlepšiu zombie strieľačku, aká sa kedy v obchode Play objavila. A my s ním môžeme len súhlasiť. Kvality tejto hry sú totiž jednoznačne nesporné a výrazne prevyšujú svoju konkurenciu, aj preto sa samotný DEAD TRIGGER 2 teší obrovskej obľube a viac ako desiatim miliónom inštalácií na Android zariadeniach. Veľkou výhodou titulu je v neposlednom rade rozhodne aj fakt, že za jeho stiahnutie z Google Play nezaplatíte ani cent.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Leo’s Fortune

Od akčných a streleckých titulov sa presúvame k dobrodružstvu, ktoré na vás čaká v hre Leo’s Fortune. Práve zaujímavý herný titul totiž záujemcom prináša mysteriózny príbeh, ktorý v kombinácii s dokonalou hrateľnosťou a grafikou pôsobí prinajmenšom lákavo. Pri zdolávaní prekážok s Leom, chlpatou guľôčkou, si ale musíte dávať pozor na návykovosť samotnej hry. Veľmi ľahko sa totiž môže stať, že svoj smartfón nebudete z rúk ochotní pustiť po dobu niekoľkých hodín.

Verzia: Rôzne
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 5,49 €
Verzia: Rôzne
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 5,49 €

Prune

Tretí titul nášho dnešného výberu sa v obchode Play objavil ako blesk z jasného neba, napriek tomu sa ale teší nevídanej obľube. Hra, ktorej základným cieľom je vypestovanie zdravého stromu, ktorý bude neustále rásť a demonštrovať tak silu prírody, ponúka zaujímavé animované grafické podanie, ktoré nijakým spôsobom hráča neruší. Ak by sme mali titul Prune zaradiť, jednu kategóriu by sme zvoliť nemohli. Samotná hra v sebe totiž implementuje prvky oddychových, ako aj logických titulov.

Verzia: 1.0.61
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 1.0.61
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: 2,99 €

Real Boxing

Myslím, že podobný titul nemusím nijako špeciálne predstavovať. Kto z vás aj Real Boxing nepozná, pri čítaní samotného názvu už nepochybne pochopil, o čo v hre pôjde. A ak by nie, úlohou hráča bude vytvorenie si vlastného charakteru (boxera), s ktorým sa následne budete mať vydať do ringu. Ako už iste tušíte, tu budete zvádzať pästné súboje s boxermi z celého sveta. Svojho bojovníka si pritom musíte neustále vylepšovať, len tak totiž môžete konkurovať najlepším z najlepších.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

8 Ball Pool

Dnešný výber ukončíme pri biliardovom stole. Ak máte tento šport radi, no neviete si preň nájsť dostatok voľného času, potom by titul 8 Ball Pool rozhodne nemal uniknúť vašej pozornosti. Ponúkne totiž všetko, čo od hry podobného zamerania môžeme očakávať: a teda online multiplayer mód, tréningový mód, ale tiež možnosť hry so svojimi priateľmi. Skrátene, ide o najkvalitnejší biliardový titul, aký ste kedy mohli v obchode Play nájsť.

Verzia: 3.13.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.13.3
Aktuálna cena: Zdarma

 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+