MojAndroid

Kategória hier má v obchode Play pomerne široké zastúpenie. Vývojári nás pritom pravidelne zásobujú čoraz kvalitnejšími titulmi, ktoré sa svojím spravovaním ešte viac približujú realite, respektíve podobným hrám známym z desktopov a herných konzol. Nás tento fakt, pochopiteľne, mimoriadne teší. Práve zvyšujúca sa kvalita herných titulov totiž núti vývojárov pridávať do svojich diel rôzne funkcie a bonusy, ktoré z nich robia akýsi unikát. My sme sa rozhodli, že pre vás vyberieme najlepšie hry z najlepších a postupne vám ich priblížime v našich pravidelných zoznamoch. Tešiť sa tak môžete na pravidelný prísun arkádoviek, športových a logických hier, ale aj ďalších titulov, ktoré sa radia do iných kategórií.

Pokémon GO

Mnohými milovaný a mnohými nenávidený. Nech je to akokoľvek, faktom ostáva, že hru Pokémon GO už v množstve aktívnych hráčov v roku 2016 zrejme nič neprekoná. A o čo v hre Pokémon GO ide? Je to jednoduché. Samotný titul hráča núti uchopiť do rúk inteligentné zariadenie a vydať sa na krátku prechádzku, počas ktorej môže zbierať najrôznejších Pokémonov. Koľko ich vo svojej zbierke máte vy?

Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma

FIE Swordplay

Táto hra sa síce v Google Play nenachádza dlho, napriek tomu si ale získala obrovské množstvo priaznivcov. Dôvodom je unikátny príbeh a netradičný herný princíp, ktorý sa zameriava na jednu z olympijských športových disciplín – šerm. Ako ďaleko sa podarí v tejto kategórií bojových športov prebojovať vám?

 FIE Swordplay – snímka obrazovky

Verzia: 2.15.118
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.15.118
Aktuálna cena: Zdarma

It’s A Space Thing

Vráťme sa trochu do minulosti. Do doby, kedy ešte vývojári nedisponovali výpočtovou technikou s takými súčiastkami, aké majú k dispozícii dnes. Do doby, kedy bola 8-bitová grafika hier klasikou. A napriek tomu mali tieto tituly čosi, čo dnešné hry postrádajú. Bolo to svojské čaro, ktoré vás dokázalo okúzliť už pri inštalácii. Zdá sa pritom, že to im zostalo. Dôkazom je vesmírna hra It’s A Space Thing, ktorá je k dispozícii v obchode Play úplne zdarma a vy tak s jej inštaláciou váhať nemusíte.

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma

LEGO Star Wars: TFA

Keď sa spojí filmový a herný titul, úspech je prakticky zaručený. Keď sa ale spojí jedna z najúspešnejších filmových sérií s najúspešnejšou spoločnosťou na výrobu herných kociek a celá ich spolupráca sa pretaví do virtuálneho prostredia, potom skutočne niet čo dodať. Dokonalý plán z pohľadu LEGA, ktoré sa už po niekoľkýkrát rozhodlo vytvoriť hru implementujúcu hlavné postavy filmovej série Star Wars, opäť vyšiel. Titul je tak konečne vhodne optimalizovaný aj pre našich inteligentných spoločníkov.

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

Riptide GP: Renegade

Dnešnú časť nášho pravidelného výberu ukončíme na vode, kde na nás už čaká špeciálne upravený vodný skúter. Ako už iste tušíte, vašou úlohou bude naň nasadnúť a ukázať, aký veľký potenciál sa vo vás ukrýva. Tak čo, dokážete prekvapiť aj vývojárov, alebo sa zaradíte medzi šedý priemer?

Verzia: N/A
Aktuálna cena: 2,59 €
Verzia: N/A
Aktuálna cena: 2,59 €
13.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+