MojAndroid

Netflix je určite jednou z najpopulárnejších celosvetových platených streamovacích platforiem, ktorá ponúka neuveriteľne široký výber seriálov a filmov.  Každý týždeň Netflix zverejňuje štatistiky hovoriace o tom, aké filmy a seriály v jednotlivých krajinách diváci najviac vyhľadávajú. Preto sme si pre vás pripravili zoznam najsledovanejších filmov a seriálov na Slovensku za obdobie od 10. do 16. januára 2022.

Netflix
Netflix
Developer: Netflix, Inc.
Price: Free
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot

Rebríček top 10 najpopulárnejších filmov na platforme Netflix

Rebríček ponúka veľmi pestrý výber, z ktorého si určite vyberie každý. V dnešnom zozname sa nachádzajú komédie, sci-fi, drámy, thrillery no dokonca aj dokumentárne filmy.

1. Brazen 

Táto nová kriminálna dráma demoluje rebríčky na celom svete. Príbeh sa odohráva v živote Grace Millerovej, ktorá rieši viaceré záhadné vraždy. Atmosféra a zaujímavý dej určite zaujmú každého fanúšika podobných žánrov.

2. How I Fell in Love with a Gangster

Príbeh o žene, ktorá rozpráva o jednom z najznámejších poľských gangstrov. Žáner je opäť krimi, no poľský režisér veľmi príjemne prekvapil. Novinka sa doposiaľ môže tešiť veľmi pozitívnym ohlasom.

3. Don’t Look Up 

Jeden z najočakávanejších filmov roku 2021 neustále valcuje celosvetové rebríčky. Film opisuje príbeh o dvoch astronómoch, ktorí sa snažia varovať ľudstvo pred prichádzajúcou kométou. Okrem skvelo spracovaného deja, nadšencov filmov určite poteší aj množstvo populárnych a obľúbených hercov.

4. Mother/Android

Napínavý sci-fi thriller opisuje život v postapokalyptickom svete, kde sú hlavným problémom android roboti. Mladá tehotná žena s priateľom sa zúfalo snaží dostať z nehostinného prostredia do bezpečia. Vo filme prevláda napínavá atmosféra, ktorá do deja vtiahne každého diváka.

5. Karel

Celovečerný dokumentárny film o zosnulom legendárnom spevákovi Karlovi Gottovi prináša pohľad do jeho súkromného života. Režisérka natáčala s českou hviezdou celý rok. Počas celého obdobia sa dozvedela neuveriteľné množstvo informácií z jeho až priam intímneho života.

6. Back to the Outback 

7. Riverdance: The Animated Adventure 

8. Red Notice

9. The Unforgivable 

10. Stuck Together 

Netflix - Seriály
Zdroj: Alza.sk

Top 10 najsledovanejších seriálov na Netflixe

Seriály, podobne ako filmy sú celosvetovo veľmi populárne. Minulý rok 2021 priniesol ozajstné skvosty do sveta seriálov. V tomto úspešnom vydávaní nových sérií budú režiséri určite pokračovať aj v aktuálnom roku. Preto si teraz ukážeme a popíšeme niektoré z najvyhľadávanejších sérií jednotlivých seriálov.

1. Stay Close: Limited Series

Tento seriál prevláda na prvých priečkach v mnohých krajinách. Carlton Flynn zmizol presne 17 rokov po tom, čo sa stratil Stewart Green. Všetci, ktorí mali s nimi niečo spoločné, sa zapájajú do riešenia tejto záhady. Celá mysteriózna séria má dokopy 8 epizód.

2. The Witcher: Season 2

Druhá séria fantasy drámy určite potešila fanúšikov lovca príšer, Geralta z Rivie. Známy seriál od poľského spisovateľa sa stal na platforme Netflix populárnym fenoménom. Pokračovanie prvej série prináša 8 fantastických epizód, ktoré určite pohltia pozornosť sledujúcich.

3. Archive 81: Season 1

Hororová novinka z roku 2022 hovorí o príbehu archivára, ktorý natrafil pri opravovaní poškodených videokaziet na filmárku. Pomocou videí zisťuje, že žena z videí vyšetrovala nebezpečnú sektu. Seriál sa aktuálne môže pýšiť skvelými ohlasmi na všetkých  8 epizód.

4. Emily in Paris: Season 2

Seriál o marketingovej manažérke Emily Cooperovej, ktorá odíde do Paríža a stretáva sa s novými životnými problémami a situáciami. Druhá séria prináša ďalšie príbehy zo života Emily. V Paríži sa usadila, no dozvuky z vášnivej noci ju môžu dostať do vážnych problémov. Obe série majú 10 zábavných a romantických epizód, pri ktorých sa určite nebudete nudiť.

5. The Witcher: Season 1

6. Kitz: Season 1

Nemecký mysteriózny seriál, v ktorom sa hlavná hrdinka Lisi rok po smrti svojho brata rozhodla ísť do lyžiarskeho strediska, kde sa odohráva jedna dráma za druhou. Novinka má skvelé hodnotenie napriek tomu, že prvá séria z decembra 2021 má len 6 epizód.

7. Money Heist: Part 1

Španielsky seriál o bankových lúpežiach je jedným z najvytrvalejších v celom rebríčku top 10. Prvá séria sa v zozname najpozeranejších seriálov drží už neuveriteľných 16 týždňov. Každá časť je plná očakávaní, napätia, zvratov a nepredvídateľných situácií, ktoré určite zaujmú aj tých najnáročnejších nadšencov seriálov.

8. Money Heist: Part 5

9. Squid Game: Season 1 

Celosvetový fenomén, Kórejský seriál Squid Game pozná už naozaj skoro každý. Prepracovaný seriál s detskými hrami, kde ide o život bol pred nedávnom jednotkou v sledovanosti na celej platforme Netflix. Kvalitný herci s ešte kvalitnejšími scénami opäť ulahodia oku každého jedného diváka.

10. Cobra Kai: Season 4

Seriál je pokračovaním filmu Karate Kid, kde sa Daniel LaRusso a Johnny Lawrence stretávajú po rokoch a ich rivalita pokračuje ďalej. Tento krát to však nebude len o rivalite medzi bývalými karatistami, ale aj o ich študentoch a učňoch. V štvrtej sérií sa však karty obrátia a nastanú zmeny, ktoré by naozaj nikto nečakal.

Náš tip
YouTube Premium ponúka ročné predplatné, ktoré je lacnejšie

21.1.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+