MojAndroid

FINAL FANTASY VI

Konečne je šieste pokračovanie tejto ságy dostupné aj na mobilnej platforme Android. Táto hra najskôr debutovala v roku 1994 na desktopoch, ako šieste pokračovanie kultovej série Final Fantasy. Vojna kráľov spôsobila veľa šarapaty a okrem iného vymizla zo sveta aj mágia. Teraz, o tisíc rokov neskôr, keď ľudstvo má prerobený svet skrz železo, strelný prach, parné stroje a množstvo ďalších technológií, prichádza dievča menom Terra. Terru zúbožili v Ríši zla v snahe využiť jej silu ako zbraň. Osudové stretnutie na seba dlho čakať nenechá, prichádza tajomný mladý muž, Locke. Obaja utečú z pazúrov Ríše, na čo samozrejme nadväzuje množstvo udalostí. Locke a Terra si budú musieť dávať pozor na vlastné životy. Hoci hra s cenou 14,49 € určite nepatrí k najlacnejším,  poskytne silný herný zážitok.

Final Fantasy VI Final Fantasy VI 2

Verzia: 2.1.6
Aktuálna cena: 16,99 €
Verzia: 2.1.6
Aktuálna cena: 16,99 €

Doodle Kingdom

Od tvorcov ocenenej puzzle hry Doodle God a Doodle diabol prichádza nový fantasy hlavolam, kde si môžete vytvoriť svoje vlastné kráľovstvo s hradmi, rytiermi a drakmi. K dispozícii máte na chov až 4 rôzne druhy drakov. Poriadne budete musieť vyzbrojiť aj svojho rytiera, aby dokázal odolať nátlaku množstva nebezpečných príšer. Vytvorte si svoj vlastný dokonalý svet ešte dnes, a to za cenu 1, 79 €.

Doodle Kingdom Doodle Kingdom2

Verzia: 2.3.30
Aktuálna cena: 1,10 €
Verzia: 2.3.30
Aktuálna cena: 1,10 €

Archangel

Sily zla sú natoľko veľké, že už ohrozujú aj tie nebeské. Vy sa v hre ocitnete ako Archanjel, pričom vašou úlohou bude takéto sily zastaviť. Zasaďte im nekompromisný úder, aby si každý raz a navždy zapamätal, že vôli nebies sa odporovať nemá. Nazbierať môžete až stovku rôznych predmetov, ktoré možno neskôr v hre reálne využijete. S cenou 1,49 € a minimálnou požiadavkou na operačný systém (verzia 2.3.3 +) je hra Archangel určená prakticky pre kohokoľvek.

Archangel Archangel2

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: 1,49 €
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: 1,49 €

Sonic Racing Transformed

Nie sú to len obyčajné preteky…sú to preteky transformerov! Tu nebudete jazdiť len po nudných cestách, ale vyberiete sa aj na preteky vzduchom, či dokonca po vode. Jednoducho si tak podľa predstavy svoje auto pretransformujte na lietadlo, či plavidlo. Na štarte sa dokopy stretne 10 vozidiel, každé so svojimi špecifickými možnosťami prestavby. Zvládnete však poraziť všetkých protivníkov? Pokúsiť sa o to môžete za cenu 4, 49 €.

Sonic Sonic2

Slender Man Origins

Ponorte sa do krajiny tajomstiev a hrôzy. Sledujte stopy štíhleho muža, staňte sa očitými svedkami jeho hrôzostrašných skutkov a zachráňte deti pred skazou.  Preskúmavajte tmavé chodby, opustené budovy, tmavé lesy, prázdne ulice, či opustené cintoríny, počúvajte, no predovšetkým pozorne pozerajte, kam idete – Slender Man je vám totiž vždy nablízku! Pamätajte, každý krok pre vás môže byť posledným. Túto hrôzostrašnú hru nájdete na Obchode Play s cenou 2,19 €.

Slender Man Slender Man2

Stickman Downhill – Motocross

Séria hier Stickman je poriadne obľúbená, prečo teda nevymyslieť niečo nové? Zrejme táto veta motivovala vývojárov z Djinnworks e.U k vytvoreniu ich najnovšej verzie Stickmana, titulu “motokrosový zjazd”. Prvú verziu tejto zjazdovej hry si stiahlo vyše 10 miliónov hráčov, čo svedčí o jej obrovskej popularite. K dispozícii máte  15 kôl vrátane motokrosových motoriek, závodných motocyklov, štvorkoliek, tankov, ba dokonca akejsi rakety. Na nedostatok dopravných prostriedkov sa teda sťažovať rozhodne nemôžete. Hra je k dispozícii úplne zdarma.

Stickman Stickman2

Verzia: 2.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.9
Aktuálna cena: Zdarma

Traffic Racing 2

K tejto hre ani nie je veľa čo rozprávať. V princípe ide o preteky, v ktorých budete musieť uháňať po diaľnici (samozrejme počas premávky), zarábať peniaze, za ktoré si vaše auto vylepšíte a následne aj vymeníte. Tak, ako môžete svoje auto meniť po technickej stránke, podobne je na tom aj vizuálna časť. K dispozícii máte množstvo farieb lakov, či typov kolies. Je už len a len na vás, ktoré si vyberiete.

traffic racing 2 traffic racing 22

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Title Bout Boxing 2013

Povedzme si úprimne, nemáte niekedy chuť niekomu vysvetliť svoj názor ručne-stručne? Práve pre vás je ako stvorená táto hra na odreagovanie. Dostanete sa do boxerskej klietky a vašou úlohou bude zložiť súpera k zemi K.O. Určite to však nebude také jednoduché ako to znie, stiahnite si hru za 1,48 € a posúďte sami.

box box2

Verzia: 5.0
Aktuálna cena: 1,48 €
Verzia: 5.0
Aktuálna cena: 1,48 €

100 Doors 2

Máme tu pokračovanie slávnej hry, v ktorej bolo vaším cieľom uniknúť cez dvere. Aby ste to však nemali také jednoduché, jednotlivé dvere sú rôzne zabezpečené proti otvoreniu. V tejto logickej hre budete musieť rozlúsknuť nejeden náročný hlavolam, aby ste sa dostali až na koniec. Hľadajte a zbierajte predmety, bez ktorých by ste dvere neotvorili. Ak vás táto hra zaujala, k dispozícii je zdarma v Obchode Google Play.

door door2

Verzia: 1.4.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.6
Aktuálna cena: Zdarma

RoboCop

Ide o titul spracovaný na motív filmovej novinky, ktorá by sa pod rovnakým názvom mala dostať do kín už budúci mesiac. V hre RoboCop ovládate hlavného hrdinu – Alexa Murphyho, ktorý bol policajtom. Utrpel však vážne zranenia, a preto jeho telo “doplnili” niekoľkými robotickými súčiastkami, čím sa z neho stal RoboCop. Bojovať budete proti rôznym zločincom, pričom ich môžete ničiť najmodernejšími zbraňami. Počas celej doby ste vystavení nepriateľskej streľbe a vašou úlohou je čo najrýchlejšie a čo najefektívnejšie zničiť všetkých protivníkov. Hoci hra je k dispozícii na Obchode Play zdarma, využiť môžete aj in-app platby.

 RoboCop2 RoboCop1

31.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+