MojAndroid

Smash Hit

Hry už dávno nemusia byť o grafike, ktorá sa dokonale podobá realite. Napokon, aj Flappy Bird nám ukázalo, že jednoduchá grafika neznamená hneď neúspech hry. Podobne je na tom aj Smash Hit. V tejto arkádovke sa pred vami otvorí obrovský priestor, v ktorom sa však nachádzajú rôzne sklenené objekty. Tie budete musieť pomocou železných guľôčok rozbiť. Hoci som si na začiatku myslel, že ma hra baviť nebude, mýlil som sa. Ak sa do Smash Hit pustite, jednoducho ju nebudete chcieť vypnúť.

Smash Hit Smash Hit2

Verzia: 1.4.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.0
Aktuálna cena: Zdarma

Crazy Taxi Free

Pri príležitosti tvorby novej verzie legendárnej taxikárskej hry ponúkajú vývojári zo SEGY tú súčasnú zdarma. To však len do stredy, 19.3.2014. O čo v Crazy Taxi ide? Zasadnete za volant žltého taxíka, zvolíte si vodiča, ktorý vám je sympatický a vydáte sa na cesty. Pri tých budete mať dostatok zákazníkov, ktorí  požadujú odvoz na najrôznejšie miesta. Hrať môžete v niekoľkých módoch, je už len na vás, či si zvolíte fixný čas, počas ktorého budete jazdiť, alebo možnosť pridávania času zákazníkom. Využite túto ponuku a stiahnite si Crazi Taxi ešte dnes.

Crazy Taxi Crazy Taxi2

Verzia: 2.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.6
Aktuálna cena: Zdarma

Road Smash: Crazy Racing!

Čoraz väčšej obľube sa tešia aj hry, ktorých cieľom je jazdiť, až kým nenabúrate. Inak tomu nebude ani pri hre Road Smash: Crazy Racing! V tej navyše budete získavať bonusové body za tesné obchádzanie vozidiel. Za tie si potom môžete svoje autá vylepšovať, prípadne si vybrať niektoré zo športových modelov svetových značiek. Vybrať si môžete taktiež trať, či už to bude zasnežená Kanada, alebo horúce Mexiko, určite si užijete dostatok zábavy vždy a všade.

Road Smash Road

Talking Larry the Bird Free

Ďalšia vtipná hra od vývojárov obľúbeného Talking Tom. Tentokrát sa vašim maznáčikom stane vtáčik Larry, ktorý si rád pospevuje. A hoci mu to príliš nejde, snahu mu uprieť nemožno. Larry však nebude len spievať. Môžete sa s ním hrať, kŕmiť ho a mnoho ďalšieho. Užijete si sním veľa zábavy.

larry larry2

Respawnables

Pretože vy ste nepostrádateľní! V tejto návykovej strieľačke môžete hrať online aj offline. Je jedno či vyhráte, alebo prehráte, Respawnables ponúka vždy slušnú porciu zábavy a humoru. V tejto hre postupne prejdete cez viac ako 100 misií rozličného charakteru, v ktorých môžete použiť až 20 zbraní. Svoju výbavu si navyše môžete upraviť podľa vlastných predstáv. Tvorivosti sa medze nekladú.

respa respa2

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Top Gear : Race the Stig

Myslíte si, že máte na to stať sa pretekárom? Čo tak dokázať to v novej hre stvorenej tvorcami známej televíznej relácie? Vyberiete si tu svoje vozidlo a vydáte sa na trať. Za vyhrané peniaze potom môžete svoje auto vylepšiť, alebo vymeniť za iné. Nebude to však len o klasických autách. Zasadnete taktiež za volant nezničiteľného pick-upu, či do lietadla. Čo bude ďalej sa nechajte prekvapiť.

Top Gear Top Gear2

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Vex Puzzles free

A dáme si niečo aj na logiku. V hre Vex Puzzles free budete musieť ukladať kocky tak, aby boli pri sebe súhlasné farby, či symboly. Dávajte si však pozor! Ak kocky zle spojíte, zrušia sa vám a vy prídete o body. Až 480 rôznych úloh vás čaká v tejto hre úplne zdarma. Hoci nie je ani prvá a ani posledná svojho druhu, musím uznať, že aj táto má čosi do seba a už na prvý pohľad ma dokázala zaujať.

vex wex

Catch the Candies

Jednoduchá grafika, jednoduché pravidlá, jednoduchá hra? Nie vždy to tak je. Príkladom toho je práve Catch the Candies. Hoci sa hra javí na prvý pohľad ako “malina”, opak je pravdou. Čaká tu na vás až 50 náročných levelov, ktoré sú čoraz náročnejšie. O čo tu vlastne ide? Ocitnete sa v továrni na sladkosti a vašou úlohou bude nakŕmiť nimi hladné postavičky. Catch the Candies si môžete bezplatne stiahnuť v Obchode Google Play.

candies candies2

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma

Deadlings

Smrť je osamelá, nikto s ňou nechce mať nič spoločné a preto sa rozhodne, že si postaví továreň, kde začne cvičiť svojich nových zombie priateľov. Čím je armáda väčšia, tým je aj silnejšia. Každý zo štyroch druhov zombie má pritom svoje špecifické schopnosti, ktoré môže využiť. Prejdite s nimi cez 4 rôzne svety, v ktorých zvládnete viac ako 100 misií. A neberte tu nič vážne, veď napokon aj samotná hra je spravená zábavnou formou.

Deadlings Deadlings2

Out There

Zobudíte sa ako astronaut, nie však v slnečnej sústave, ale niekde ďaleko od vášho domova, kde číha množstvo nebezpečia. To vás bude sprevádzať s každým krokom. Okrem iného tu stretnete aj inteligentnú civilizáciu, ktorá sa síce nebude starať o vás ako jednotlivca, no nič to nemení na fakte, že na Zem sa už vrátiť nemusíte.

Out There

Verzia: 2.5.0
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: 2.5.0
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 4,99 €

15.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+