MojAndroid

Prinášame vám výber desiatich aplikácií za posledný týždeň, ktoré sa objavili medzi novinkami a ktoré patria svojou populárnosťou na vrch rebríčka v Google Play.

GO TouchHelper

Najnovší výtvor z dielní vývojárov GO Launchera, ktorý je určený ako doplnok pre Go Launcher Ex v minimálnej verzii 3.29. Novinka s názvom GO TouchHelper pridáva akúsi vlastnú notifikačnú lištu, v ktorej nájdete všetky dôležité funkcie a informácie na jednom mieste. Nechýba zobrazenie aktuálneho času, počasia, udalostí z kalendára, kontaktov, nových správ, prepínačov funkcií zariadenia a zoznam obľúbených aplikácií. TouchHelper aktivujete posunom dvoch prstov zhora nadol po displeji.

Android 1 Android 2

Real Racing 3

Nové automobilové šialenstvo v podobe hry Real Racing 3 bolo na Google Play vydané len tento týždeň. Novinka je založená na koncepte freemium, v ktorom bude hráč v priebehu hry zbierať bežné peniaze, ktoré mu umožnia zakúpiť náhradné diely, vylepšenia a opravovať poškodené pretekárske automobily. Háčik je v tom, že napr. na opravu auta budete musieť čakať určité časové obdobie a toto sa bude dať skrátiť zakúpením zlata za reálne peniaze. S novou hrou sa môžete tešiť na výborné grafické spracovanie a pokročilé technológie. Viac sa o hre dočítate tu -> Real Racing 3 pre Android už 28.februára.

Android 3 Android 4

Verzia: 6.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Real Basketball

Návyková hra, v ktorej ako už asi správne tušíte bude hlavnou úlohou trafiť sa čo najlepšie do basketbalového koša. Real Basketball ponúka peknú grafiku, ktorú dopĺňajú ďalšie funkcie. Svojho hráča si tak budete môcť napríklad obliecť podľa vlastného gusta a zhrať si s ním v šiestich rôznych herných módoch.

Android 5 Android 6

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Hungry Shark Evolution

Zažite život žraloka bieleho, s ktorým budete podrobený testu prežitia od žraločieho mláďaťa až po 10 tonového zabijaka. Na svojej ceste si pochutnajte na rôznych morských príšerách a plavcoch. Bojujte s ostatnými žralokmi, ponorkami a čudnými stvoreniami z hlbín mora. V hre na vás čaká 45 misií či hľadanie pokladov. Tešiť sa môžete na kvalitnú grafiku, intuitívne ovládanie, 5 rôznych druhov žralokov a veľa ďalších.

Android 7 Android 8

Verzia: 5.6.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.6.0
Aktuálna cena: Zdarma

Robo5

3D Puzzle hra, v ktorej je vašou hlavnou úlohou ovládať malého robota tak, aby sa vyšplhal po hore vytvorenej z krabíc a dostať sa tak do ďalšieho levelu. Krabice môžete presúvať podľa potreby. S každým levelom sa odhaľuje príbeh robota, jeho identita a poslanie. Robo5 prináša do Android zariadení návykovú hru, ktorá sa môže pochváliť peknou grafikou, pútavým soundtrackom a 40 levelmi a 8 bonusovými levelmi.

Android 9 Android 10

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

Perfect365

Potrebujete upraviť fotografiu tak, aby spĺňala vaše predstavy o kráse? Ak áno, tak potom je aplikácia Perfect365 pre vás ta pravá. Jedným kliknutím môžete zmeniť váš makeup, vybieliť zuby, zmazať kruhy pod očami, zjemniť pokožku, zväčšiť úsmev, vylepšiť nos alebo zmeniť farbu pier či očí. Svoje úpravy môžete zdieľať s priateľmi na sociálnych sieťach.

 Android 11 Android 12

Verzia: 7.21.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.21.9
Aktuálna cena: Zdarma

Glovebox Launcher

Jedna z ďalších aplikácií, ktorá sa snaží čo najviac vyťažiť z populárnosti novo predstaveného operačného systému Ubuntu Touch. Do vášho systému pridá výsuvné postranné menu, do ktorého môžete pridávať svoje obľúbené aplikácie. Vďaka Glovebox Launcheru budete mať k nim prístup z ktoréhokoľvek miesta v systéme.

Android 13 Android 14

Verzia: 1.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.9
Aktuálna cena: Zdarma

Photoshop Touch for phone

Spoločnosť Adobe vydala novú verziu aplikácie Adobe Photoshop Touch, ktorá je určená pre smartfóny. Novinka prináša používateľské prostredie, ktoré je optimalizované pre prácu na menších displejoch. Photoshop Touch pre smartfóny podporuje väčšinu funkcií tabletovej verzie, vrátane vrstiev či selektívneho editovania. Nechýbajú ani ďalšie efekty, filtre, brushe a nástroje.

Android 15 Android 16

FBTouch for Facebook

Alternatívny klient pre sociálnu sieť Facebook, ktorý ponúka podobné funkcie ako oficiálna aplikácia. Prináša však aj niekoľko vylepšení, ako napríklad fullscreen režim, automatické spúšťanie Youtube videí v natívnej aplikácií, posun pomocou tlačidiel ovládania hlasitosti a ďalšie. Aplikácia stojí minimálne za vyskúšanie. Ak sa vám nebude páčiť stále sa môžete vrátiť k natívnej aplikácii.

Androi 17 Android 18

DashClock GTalk Extension

Dashclock widget je nová aplikácia, ktorá umožní na zariadeniach s Androidom 4.2 zobraziť informácie rôznych funkcií a aplikácií. Plugin DashClock GTalk Extension tak na uzamknutej ploche zobrazí notifikácie z obľúbeného chatovacieho klienta Google Talk.

Android 19 Android 20

2.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+