MojAndroid

Prinášame vám výber desiatich aplikácií za posledný týždeň, ktoré sa objavili medzi novinkami a ktoré patria svojou populárnosťou na vrch rebríčka v Google Play.

Snapdragon™ BatteryGuru

Výborná aplikácia pre vylepšenie výdrže batérie a celkového výkonu pre zariadenia s procesorom Qualcomm Snapdragon. Aplikácia je sama o sebe veľmi jednoduchá a nevyžaduje žiadne náročné nastavenia, všetky procesy a akcie nastaví za vás už po 2-4 dňoch, keď vypozoruje vaše návyky.

snapdragon-1  snapdragon-2

PrettyText: Write on Pictures

Ak máte radi fotografovanie a máte zmysel pre umenie, mohla by vás zaujať aplikácia PrettyText. Tá vám totižto umožňuje písať ľubovoľný text okrasným písmom na fotografie vo vašom Android smartfóne alebo tablete. Navyše si môžete nastaviť farbu, umiestnenie, font, či veľkosť textu a priamo z aplikácie zdieľať svoje dielo na sociálne siete.

prettytext-1  prettytext-2

10,000 Free Ringtones

Ak chcete, aby váš mobil zvonil pri prichádzajúcom hovore jedinečným zvonením, stiahnite si aplikáciu 10,000 Free Ringtones. Tá vám ponúka obrovské množstvo zábavných, výstražných či klasických zvonení, ktoré si môžete priamo v aplikácii bezplatne stiahnuť do svojho zariadenia.

ringtones-2  ringtones-1

10 Pin Shuffle™ Bowling

Výborne spracovaný bowling prináša zmenu v podobe integrácie kartovej hry poker. Za každý strike získate na ruku dvojicu kariet a za každé zhodenie kuželiek v druhom kole jednu kartu. Celkovo hráte až na 10 kôl, pričom sa na konci snažíte mať na ruke čo najlepšiu kombináciu kariet pre poker. Hra však ponúka aj ďalšie herné možnosti a kopec zábavy.

shuffle-1  shuffle-2

Verzia: 2.03
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.03
Aktuálna cena: Zdarma

Clean Master (Cleaner)

Jednoduchá a veľmi pekne spracovaná aplikácia Clean Master ponúka pokročilého správcu na čistenie vášho zariadenia. Pomôže vám vymazať dočasné súbory, cache, .apk súbory, ktoré nepotrebujete a poradí si aj so zastavením procesov na pozadí. Je výborným pomocníkom hlavne pre ľudí, ktorí počítajú každý jeden voľný megabajt v pamäti.

clean-master-1  clean-master-2

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Device Info Live Wallpaper

O zaujímavej živej tapete Device Info Live Wallpaper sme vás už tento týždeň informovali. Ide o aplikáciu, ktorá by nemala chýbať žiadnemu geek-ovi, ktorý chce mať pod kontrolou všetky informácie o svojom Android zariadení a rozhodne ju každému vrelo odporúčame. Aj napriek väčšiemu množstvo údajov na pozadí sa nemusíte báť rýchlejšieho vybíjania batérie.

device-info-2  device-info-1

Verzia: 10.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 10.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Candy Crush Saga

Perfektne spracovaná hra Candy Crush Saga je dostupná už aj pre zariadenia so systémom Android. Okrem pekne spracovanej farebnej grafiky ponúka aj 100 levelov pre každého hráča, ktorý má rád logické hry, akou Candy Crush Saga určite je.

candy-crush-2  candy-crush-1

Verzia: 1.121.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.121.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Tupsu – The Furry Little Monster

Na našej stránke nepíšeme o Tupsu prvýkrát. Ide o naozaj pekne spracovanú, fyzikálne založenú Android hru, ktorá by sa mohla páčiť fanúšikom titulov ako napríklad Angry Birds. Vašou úlohou v tejto hre je sprevádzať smiešnu chlpatú príšerku na svojej vandrovke ku hviezdam, ktoré chce pozbierať, musíte však počítať aj s prekážkami, ktoré budete musieť prekonať.

tupsu-1  tupsu-2

Verzia: 1.6.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.4
Aktuálna cena: Zdarma

100 Doors of Revenge

Ďalšia časť populárnej série hier prináša 100 dvier, ktoré vo svojom Android zariadení budete musieť odomknúť pomocou tajného kľúča alebo akcie, na ktorú budete musieť logicky prísť.

100-doors-2  100-doors-1

Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma

HealthTap

Ak máte nejaké zdravotné ťažkosti a nechcete zbytočne chodiť ku doktorovi, môžete si stiahnuť aplikáciu HealthTap a priamo vo vašom Android zariadení zistiť, čo vám je. Aplikácia ponúka sieť až 10,000 doktorov rozprávajúcich po anglicky, preto ak ovládate tento jazyk, by ste nemali mať problém so zistením akejkoľvek choroby.

health-tap-1  health-tap-2

Verzia: 5.3.19(prod)
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.3.19(prod)
Aktuálna cena: Zdarma

23.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+