MojAndroid

Turbo River Racing Free

Ak máte radi rýchlosť a už vás omrzeli klasické automobilové preteky, tak potom je tu pre vás nová hra s loďami nazývaná Turbo River Racing Free. Ovládanie sa realizuje prostredníctvom akcelerometra zariadenia naklonením. Vašou úlohou bude navigovať loď cez vymedzené kruhy a pozbierať pritom čo najviac mincí.  Vyhýbať sa budete musieť rôznym prekážkam a nebezpečným žralokom.

race_2 racing

Next Browser

Nový internetový prehliadač o vývojárov Go launchera. Novinka na Google Play prináša niekoľko funkcií, vrátane panelu rýchleho prístupu, prehliadania stránok v kartách, podpory pluginov a synchronizácie záložiek naprieč mobilnými zariadeniami. Rýchle načítavanie webových stránok je samozrejmosťou.

next_2 next

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

EVA Toucher Theme GO Launcher

Aj v tomto týždni tu máme pre vás novú tému pre aplikáciu Toucher, ktorá bola vytvorená tímom vývojárov Go Launchera. Vďaka novému vzhľadu môžete rýchlo pristupovať k svojim obľúbeným aplikáciam, udalostiam v kalendári, kontaktom a ďalším položkám. Celá téma sa nesie v znamení modrej farby.

toucher tema_2 toucher tema

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

LEGO® STAR WARS

Hra inšpirovaná slávnou filmovou sériou Star Wars. Novinka v Google Play vás zavedie do sveta rytierov jedi, ktorí čelia hrozbe temnej sily. Tá pripravuje novú zbraň, mocnejšiu ako čokoľvek predtým. Vašou úlohou jej bude v tom zabrániť.

star wars_2 star wars

7min Full Workout

Zacvičte si s aplikáciou 7min Full Workout, ktorá ponúka návod na 12 cvičení, ktoré zvládnete za 7 min. Cvičenia sú zostavené na základe najnovších výskumov.

workout2 workout

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Stuck on Earth

Nová aplikácia určená pre všetkých cestovateľov a turistov. Stuck on Earth vám prináša tipy na najkrajšie miesta na svete, ktoré sa oplatí navštíviť.

stuck_2 stuck on

Verzia: 1.0.1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1.4
Aktuálna cena: Zdarma

Textra SMS

Nová aplikácia pre vaše SMS a MMS správy. Oproti natívnej aplikácii Androidu ponúka viac ako 800 emotikonov, možnosť odpisovať na správy v novom POPUP okne alebo nastavenie unikátneho zvonenia či vibrácie pre rôzne kontakty.

SMS2 SMS

Verzia: 3.44
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.44
Aktuálna cena: Zdarma

 

Zoner Photo Studio – Edit & Go

Tvorcovia populárnej aplikácie pre prácu s fotografiami, Zoner Photo Studio, vypustili len pred nedávnom novú verziu pre zariadenia s operačným systémom Android. Rovnako, ako desktopová verzia aj Android verzia je postavená na myšlienke riešiť čo najväčšiu časť práce s fotografiami v jednom programe. (Zoner Photo Studio dostupný pre Android)

zoner2 zoner

Verzia: 3.7.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.7.0
Aktuálna cena: Zdarma

Opera Browser

Nový Opera Browser prináša od základov prepracovaný dizajn a nové funkcie vrátane WebKit enginu, ktorý je rýchlejší ako starší engine Opery nazývaný Presto. Softvérová spoločnosť prešla z beta testovania na ostrú verziu a prináša niekoľko ďalších vylepšení. Najväčšími zmenami prešlo používateľské prostredie, ktoré bolo úplne prepracované. Potešia tiež funkcie ako Off-Road režim a nový Discovery mód. (Opera Browser ukončil betu a prešiel na ostrú verziu)

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Nandroid Manager

Nandroid Manager je veľmi dobre spracovaná aplikácia určená majiteľom zariadení s rootom. Umožňuje spravovať takmer všetky typy záloh vo vašom zariadení, pričom najnovšia aktualizácia pridala podporu pre TWRP a Clockworkmod zálohy. (Nandroid Manager: Správca záloh s množstvom funkcií [ROOT])

nandroid2 nandroid

25.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+