MojAndroid

Music Player PRO

S hudobnými prehrávačmi sa na platforme Android v poslednej dobe akoby roztrhlo vrece. V obchode Google Play ich totiž môžeme nájsť čoraz viac skutočne kvalitných, mnohokrát aj úplne zdarma. A práve takým prehrávačom je Music Player PRO, ktorý sa za krátky čas zaradil medzi najobľúbenejšie aplikácie tohto typu. Music Player PRO ponúka pekné, no zároveň jednoduché prostredie a viacero zaujímavých funkcií, akými sú ekvalizér, viacero motívov, či zoznamy skladieb.

music

HTC Power To Give

Každý deň sa po svete používa až 1 miliarda smartfónov. Kombinovaný výkon zo všetkých týchto zariadení môže spôsobiť skutočnú revolúciu, čo sa vedeckých výskumov týka a výrazne tak pomôcť ľudstvu – na to je však potrebná spolupráca. HTC vyzýva všetkých, ktorí majú tú možnosť, aby si stiahli ich novú aplikáciu Power To Give, pomocou ktorej by sa mohol výrazne skrátiť podrobný výskum závažných chorôb, akými sú rakovina, AIDS, či Alzheimerova choroba. Lekári by vďaka tomu vedeli pomôcť miliónom ľudí po celom svete sa vyliečiť. Na to všetko stačí jediná aplikácia, pripojenie káblom a pripojenie k WiFi. Podrobnejšie informácie sa dozviete tu. Svet vám ďakuje!

[vc_video title=”Introducing HTC Power To Give” link=”https://www.youtube.com/watch?v=_0oJ39vs_Kk”]

power powwer

Verzia: 2.10.771817
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.10.771817
Aktuálna cena: Zdarma

Opera Max beta for Android

Vývojári Opery prišli so zaujímavým nápadom – úspory vašich predplatených dát, a zdá sa, že to funguje! Opera Max je síce ešte len vo verzii beta, dostupná je však už aj na Slovensku. V praxi to funguje tak, že Opera Max “žmýka” dáta z obrázkov, či videí na minimum, a teda komprimuje dáta z vášho telefónu až o polovicu. To teda znamená, že 500 MB vašich dát vám vydrží vám vydrží omnoho dlhšie. Vyskúšali ste už Operu Max? Pomohla vám? Dajte nám vedieť v komentároch!

[vc_video title=”Opera Max” link=”https://www.youtube.com/watch?v=sro-vMGMWgw”]

maxx max

Voice Lock

Chceli by ste odomknúť telefón hlasom, ako vo filmoch z roku  2100? Vyskúšajte aplikáciu Voice Lock, na ktorú zachytíte zvukovú stopu a následne ju budete musieť zopakovať pri odomykaní zariadenia. Vývojári mysleli aj na prípad, že vám vaše zariadenie nebude rozumieť, preto zadáte aj náhradný číselný kód.

voice voice2

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

Manchester United

Ak ste fanúšikom vyššie spomínaného anglického futbalového veľkoklubu, určite si stiahnite jeho oficiálnu mobilnú aplikáciu, kde sa dozviete všetko dôležité vždy včas.  Okrem výsledkov zápasov a tabuľky sa môžete tešiť na detailné predstavenie všetkých hráčov, zaujímavosti z klubu, ale aj zo štadióna Old Trafford. S aplikáciou “červených diablov” vám už proste neunikne žiadna podstatná informácia.

MU MUU

Verzia: 5.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Ride with GPS – Bike Computer

Počítače na bicykel v ostatnej dobe výrazne stratili na popularite. Môžu za to aplikácie na smartfón, ktoré plnohodnotne nahradia jeho funkcie. Takou je aj Ride with GPS, ktorá vám dokáže vypočítať stúpanie kopca, prejdenú vzdialenosť, priemernú i aktuálnu rýchlosť, čas jazdy, trať jazdy, ktorú vám zakreslí do mapy a omnoho viac. Na to všetko jej stačia satelity GPS. Ak ste teda vášnivým cyklistom, určite odporúčame túto aplikáciu aspoň vyskúšať.

bike  bikee

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Changeful GO Locker Theme

A máme tu opäť nové témy uzamknutej obrazovky pre GO Locker. Ešte krajšie, ešte lepšie spracované, no čo je dôležité, opäť zdarma. To však len v prípade, že si do zariadenia stiahnete tiež pár partnerských aplikácií. Ak chcete len nové témy, budete si za ne musieť priplatiť.

lock lockk

BATTERY BOOSTER (2X BATTERY)

Maximalizuje životnosť batérie, minimalizuje rýchlosť jej vybitia. V praxi to teda znamená, že po aktivovaní aplikácie by ste mali surfovať na internet, sledovať filmy, či fotografie, využívať GPS, hrať hry, ale aj telefonovať dvakrát dlhšie. Aplikácia sa za krátky čas teší veľkej obľube, čo značí, že pomohla už nejednému užívateľovi. Vyskúšate ju aj vy?

ba bat

Disconnect Search

Nechcete prísť o súkromné informácie? Čo tak začať využívať zabezpečený vyhľadávač? Disconnect Search maskuje nie len vašu IP adresu, ale aj súbory cookies a ďalšie osobné údaje. Umožňuje pritom vyhľadávať pomocou Google, Bing, Yahoo, Blekko, alebo DuckDuckGo.

di dis

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma

Alarm Clock (AlarmPad Beta)

Alarm Clock – to nie je len obyčajný budík. Okrem neho je v aplikácii zabudovaný taktiež kalendár a počasie. V praxi to teda znamená, že ak si nastavíte budík a pridáte si widget aplikácie na pracovnú plochu, so zazvonením budíka sa vám aktualizuje aj váš denný plán a aktuálne počasie. Už teda nebudete musieť mať viacero widgetov, ale všetko v jednom. Aplikácia je zatiaľ len vo verzii beta.

alar alarm

Ďalšie časti seriálu TOP 10 Android aplikácie týždňa:

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+