MojAndroid

AutomateIt Screen On-Off&Lock

locak2 lock

Jednoduchý plugin pre aplikáciu AutomateIt, ktorý dokáže vypnúť zariadenie bez toho, aby ste museli stlačiť tlačidlo. Na plochu si môžete umiestniť widget a tak jednoducho zariadenie zablokovať alebo vypnúť.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Galaxy Launcher (TouchWiz)

launcher2 launcher

Nový launcher, ktorý je svojim vzhľadom a funkciami inšpirovaný najnovšou vlajkovou loďou Samsungu. Tento ponúka napríklad funkcie ako napríklad možnosť zmeniť veľkosť ikon, textu, či skryť aplikácie v menu.

Wi-Fi Matic

wifi-matic-2 wifi-matic-1

Jedným z najväčších konzumentov energie v Androidoch je jednoznačne pripojenie Wi-Fi. To okrem surfovania internetom čerpá miliampéry batérie aj vtedy, keď vyhľadáva dostupné siete. Tento proces sa deje neustále a zastaví sa až vtedy, keď sa pripojíte na známu Wi-Fi sieť. Princíp fungovania tejto aplikácie je veľmi jednoduchý – Wi-Fi sa zapne len vtedy, keď ste v blízkosti Wi-Fi siete, na ktorú sa často pripájate.

 

Calco – Holo Calculator

calco2 calclo

Calco je nová kalkulačka pre Android, ktorá ponúka moderný dizajn v štýle odporúčaní HOLO od Google. Navyše, si zachováva klasické funkcie, no dopĺňa aj tie pokročilejšie.

Verzia: 1.2.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.5
Aktuálna cena: Zdarma

MediaMonkey

mediamonkey2 mediamonkey

Multimediálny prehrávač, ktorý je určený pre tých najnáročnejších. MediaMonkey prichádza s pokročilými funkciami a najmä synchronizáciou medzi Windowsom a Androidom. Medzi funkciami nechýba ani vlastný ekvalizér, či sleeptimer pre automatické vypnutie prehrávania po zvolenom čase.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

SuperTube

1supertube2 supertube2

SuperTube je nový Youtube klient, ktorý okrem bežných funkcií ponúka aj prehrávanie videí v samostatnom okne. To je možné umiestniť nad všetky ostatné aplikácie spustené v systéme a sledovať tak obľúbené videá aj pri inej činnosti. Navyše, player môže bežať aj pozadí, takže svoje obľúbené skladby môžete teraz počúvať aj v pozadí, napríklad pri písaní SMS alebo prehliadaní internetu.

Instago Map Street View

instago2 instagoň

Ide o pomocnú aplikáciu pre Google Mapy, ktorá do nich vkladá pohľad zo Street View, čo pomôže najmä nováčikom zorientovať sa v neznámom prostredí. Aplikácia má však aj ďalšie možnosti využitia, ktoré sa zakladajú len na vašej fantázii. (Instago Map Street View)

Verzia: 2.7.882
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.7.882
Aktuálna cena: Zdarma

Telly

Telly je nová aplikácia, ktorá na obrazovky vašich smartfónov alebo tabletov prináša výber tých najlepších videí z celého sveta. Ten môže byť zostavený nielen na základe vaších preferencií, ale aj podľa populárnosti v rámci celosvetového rebríčka.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Send Anywhere (File Transfer)

Rýchly a jednoduchý spôsob zdieľania súborov naprieč všetkými vašimi zariadeniami prináša aplikácia Send Anywhere. Okrem natívnych aplikácii môžete použiť aj webové rozhranie služby. Obmedzovaní nie ste len na lokálne zdieľanie dát, ale posielať je možné aj na diaľku.

Verzia: 8.3.15
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 8.3.15
Aktuálna cena: Zdarma

Inspire Launcher

inspire2 inspire

Inspire Launcher je nový launcher založený na Androide KitKat, ktorý okrem základných funkcií prináša aj ďalšie pokročilé nastavenia. Kombinuje niekoľko aplikácii Launcherov do jednej.

5.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+