MojAndroid

Lockdown Pro – App Lock

lcok lock2

Hľadáte spôsob ako zabezpečiť aplikácie pred nepovolanými osobami? Ak áno, tak už nemusíte! Pomocou aplikácie Lockdown Pro môžete totižto zablokovať prístup ku ktorejkoľvek aplikácií vo vašom Androide. Okrem vás sa tak k vašim cenným dátam, ako napríklad e-mailom, SMS správam alebo k fotografiám nedostane nikto iný. Použiť sa dá zabezpečenie pinom, heslom, či vzorom. Navyše, nechcenú osobu je možné pri spustení aplikácie zmiasť správou o jej zamrznutí.

Verzia: 1.0.3-2017
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.3-2017
Aktuálna cena: Zdarma

Link Bubble

aplikacie-bubble-link-4 aplikacie-bubble-link-2

Nová aplikácia Link Bubble prináša na Android nový spôsob ako môžete otvárať URL odkazy v aplikáciach. Nielenže vám prehliadanie webov spríjemní svojim pekným používateľským prostredím, ale ušetrí aj čas pri ich otváraní. Aplikácia Link Bubble sa totižto po kliknutí na odkaz neotvorí v klasickom okne, ale začne stránku načítavať na pozadí v ikonke podobnej Chat Heads z Facebook Messengeru.

SDFix: KitKat Writable MicroSD

sdfix_2 sdfix

SDFix je aplikácia pre všetkých majiteľov zariadení s Androidom 4.4 KitKat, ktorí sa stretli s problémami so zápisom na pamäťové karty. Ak k nim patríte a máte na svojom smartfóne či tablete root, tak určite ju vyskúšajte.

Verzia: 0.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.7
Aktuálna cena: Zdarma

GameBooster Plugin

plugin2 plugin

Plugin pre All-In-One Toolbox, ktorý sa postará o to, že vaše zariadenie bude maximálne pripravené pre mobilné hranie. V aplikácii si vyberiete, pri ktorých hrách bude plugin aktivovaný. V tomto prípade uvoľní pamäť RAM práve pre potreby hry.

Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma

 

Waze UP – Waze on TOP

Waze UP je jednoduchá no za to veľmi užitočná aplikácia pre všetkých používateľov navigácie Waze. Tí sa už určite stretli so situáciou, kedy im počas navigovania mestom niekto volal a prepol navigáciu do dialeru. Rýchly a najmä automaticky návrat do prostredia navigácie zabezpečí Waze UP – Waze on TOP.

Photo Designs

photo2 photo

Photo Designs je skvelým pomocníkom pre všetkých fotografov, ktorí môžu jeho funkcie využiť ihneď po nainštalovaní na smartfón alebo tablet. Ponúka široké možnosti úprav, vrátane efektov a rôznych doplnkov.

Backup Master – Free Safe

backup2 backup

Výborný nástroj pre zálohu údajov z vášho smartfónu alebo tabletu s Androidom. Stačí nainštalovať a ihneď sa môžete pustiť do zálohy SMS správ, kontaktov, aplikácií a iných. Ak máte spravený root, tak získate aj ďalšie možnosti a funkcie.

Cast Store

cast cast2

Po tom, ako Google sprístupnil SDK pre svoje streamovacie zariadenie Chromecast, na obchode Play sa začali objavovať desiatky aplikácií, ktoré ho podporujú. Nájsť ich je však pre používateľov častokrát neľahká úloha. Aj preto určite ocenia novú aplikáciu Cast Store, ktorej názov už napovedá, na čo bude určená.

Verzia: 1.0.20-v16
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.20-v16
Aktuálna cena: Zdarma

PicPac

Svoju kreativitu môžete použiť v novej aplikácii PicPac, ktorá používateľom Androidu prináša možnosť vytvárať stop motion a time lapse videá. Vašej kreativite sa pri používaní aplikácie medze nekladú a o originalite vytvorených videí rozhodujete len vy. Použitie PicPac je jednoduché a rýchle.

Verzia: 1.53
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.53
Aktuálna cena: Zdarma

CM Locker – Smart Locker

cmlocker_2 cmlocker

Je inteligentný lock screen, ktorý umožňuje spustiť obľúbené aplikácie priamo z uzamknutej plochy Androidu. Aplikácie vyberá podľa toho, ako často ich používate, pričom nechýba ani zobrazenie zmeškaných hovorov, či SMS správ.

22.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+