MojAndroid

Už dlho sa nám nestalo, že by sa nám zapáčila aplikácia na prvý pohľad tak, ako to bolo v prípade titulu Today Weather. Ide o minimalistickú predpoveď počasia, ktorej výhodou nie je len samotná detailná predpoveď, ale aj dizajn aplikácie a preklad do slovenčiny.

Today Weather 10 Today Weather 11 Today Weather 9

Okrem klasickej predpovede počasia sú dostupné aj informácie o dlhodobej predpovedi, vetre, tlaku, či slnku. Všetko máte na jednej domácej obrazovke, ktorá ponúka veľmi pekný a praktický dizajn. Dokonca si môžete vybrať aj medzi 3 poskytovateľmi informácií o počasí, čo je rozhodne výhodou.

V platenej verzii aplikácie si môžete zmeniť aj ikony počasia, čo vás vyjde na 4,49 eura (doživotná licencia), prípadne za aplikáciu môžete platiť mesačne alebo ročne. Aj bez platenej verzie ale aplikáciu môžete používať, len sa pripravte na reklamy. Veľkým plusom aplikácie je aj 7 dostupných widgetov v rôznych veľkostiach, ktoré môžete umiestniť na domácu obrazovku vášho smartfónu alebo tabletu.

Ak vás počasie Today Weather zaujalo, stiahnito si ho bezplatne pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 1.2.6-9.160218
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.6-9.160218
Aktuálna cena: Zdarma
15.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+