MojAndroid

E-Shopy dnes ponúkajú obrovské množstvo produktov. Vyberať sa dá skutočne od A po Z. V online katalógoch veľkých obchodov preto človek dokáže stráviť takmer aj celý deň. No a potom sú tu menšie e-shopy, ktoré majú pomerne úzke zameranie. Aj tie sa však musia obracať a ísť s aktuálnymi trendmi – veď predávať zimné oblečenie v lete asi nie je celkom dobrý nápad. A aké produkty Slovákov zaujímajú dnes? Veľký Nákupný poradca hovorí, že nejaká tá elektronika, príslušenstvo k mobilu, ochranné pomôcky a veci pre spríjemnenie oddychu, či už doma alebo na záhrade. Poďme sa pozrieť na zaujímavé tipy na zľavy z týchto oblastí.

Elektronika pre radosť aj ochranu

Ortuť teplomera sa pomaly ale isto začína zvyšovať, čo znamená, že onedlho dostaneme poriadnu teplotnú facku. Čo s tým, keď človek musí sedieť za notebookom a pracovať? Čo tak siahnuť po malom stolnom ventilátore, ktorý sa príhodne pripája do USB portu. Produktivita práce razom dosiahne nečakané hranice. Máte doma “ajťáka”, ktorý sa rád šprtá v počítačoch? Potešte ho programovateľným RGB LED pásom. Určite bude rád.

Miznú vám hrušky zo záhrady a záhadne sa vyparuje aj stará dobrá hruškovica po dedovi? Nemusíte hneď volať vyšetrovateľov paranormálnych javov. Pozrite sa čo je vo veci s pomocou domáceho monitorovacieho systému. Nenápadného škodcu potom môžete konfrontovať priamo s dôkazovým materiálom.

S prenosným LED reflektorom si naňho viete aj posvietiť a gyroskopický stabilizátor pre smartfón zase vytvorí prvotriedny doplnkový záznam z akcie! Do budúcnosti to chce trochu prevencie, a na to je tu solárna lampa s pohybovým senzorom. Tomuto sa proste hovorí poriadne tipy na zľavy!

Prenosný akumulátorový LED reflektor, 10 W
RGB 5050 programovateľný LED pás
USB stolný ventilátor
4-kamerový domáci monitorovací systém
Dvojitá solárna lampa s pohybovým senzorom
Gyroskopický stabilizátor obrazu pre smartfóny

Chrániť sa treba aj napriek dobrým číslam

Ešte stále sa vám nepodarilo dostať k ochranným rúškam? Kráti sa vám zásoba, ktorú potrebuje doplniť, no nechcete sa spoliehať na čínske e-shopy kvôli zdĺhavej doprave? Tak by mohlo prísť vhod  50 kusové balenie 3-vrstvových ochranných rúšok na jedno použitie. Situácia sa síce u nás lepší, no človek nikdy nevie. Hlavne teraz, keď nás začínajú strašiť s druhou vlnou…

Ak vám vo vašej domácnosti v týchto časoch prischla úloha hlavného nakupovača, zaujať by vás mohla aj poriadne robustná ochrana rúk. Ak sa vám podarilo zohnať chirurgické rukavice, tak to je super, no ak pred každou návštevou obchodu musíte rozmýšľať do čoho si ruky skryť, tak sú tu rukavice na umývanie riadu.

Že je to hlúposť? Ani nie. Sú poriadne hrubé, poriadne dlhé a navyše sa dajú poriadne dezinfikovať. A že v obchode budete vyzerať smiešne? Názory cudzích ľudí vás trápiť nemusia. Kto z tých posmešníkov vám príde na pomoc ak by ste nedajbože ochoreli?

Trojvrstvové ochranné rúška na jedno použitie, 50 ks
Silikónové rukavice na umývanie riadu

Ochranné rúška

Na chatu, do záhrady aj na balkón

Leňošenie, ale aj práca na chatách a v záhradách nemali snáď nikdy takú sladkú príchuť ako v tomto období. Kto môže, ten s veľkou radosťou vypadne z domácej karantény, aby nachytal trošku bronzu a pokojne si na čerstvom vzduchu vydýchol od všetkého toho “korona šumu”.

Záhrada a chata si samozrejme zaslúžia zvýšenú pozornosť a možno aj malú odmenu vo forme nového stolíka či záhradnej hojdačky. Pre tých, ktorí sa chcú skryť pred svetom je tu zase ochranná markíza. Pred útočnými slnečnými lúčmi pomôže hmlová brána.

Béžové plážové ležadlo na kolieskach
Vyťahovacia bočná markíza
Záhradná hojdačka
Prenosný pivný set
Hmlová brána, 10 m

Že musíte sedieť doma v byte? Tak si pohodlie spravte na balkóne. Závesný stolík na odloženie kávy, slnečník, aby sused zhora náhodou nezávidel a štýlové drevené kreslo. Čo viac človeku môže chýbať? Snáď už len vietor vo vlasoch…

Závesný polkruhový stôl na balkón
Slnečník na balkón
Skladacie drevené záhradné kreslo

 

4.5.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+