MojAndroid

USB kľúč dokáže byť skvelým príslušenstvom pre smartfón. Viacero modelov dnes už neponúka možnosť rozšírenia pamäte o microSD kartu. Svoje fotografie a videá si tak môžete presúvať práve na flash disk. Ide zároveň aj o výbornú možnosť zálohovania svojich dát. Ak sa chystáte na dovolenku, určite by ste nemali zabudnúť na pravidelnú zálohu cenných záberov. Téme ohľadom dovolenky so smartfónom sme sa venovali v samostatnom článku. Skvelým príslušenstvom pre váš smartfón bude napríklad tento USB kľúč značky Samsung s USB-C konektorom.

USB kľúč sa môže hodiť v rozličných situáciách

USB-C Flash disk od spoločnosti Samsung je jedným z najlepších USB kľúčov pre smartfón. Poteší pozoruhodnými vlastnosťami a prívetivou cenovkou. Produkt je k dispozícii v modrej farbe. Jeho konštrukcia je vodeodolná, odolná voči vysokým teplotám, röntgenovému žiareniu, vplyvom magnetických polí a taktiež aj voči nárazom.

Samsung USB-C kľúč USB flash nand
USB-C flash disk Samsung | Zdroj: Samsung.com

64 GB verzia

Pamäťová jednotka je typu NAND flash. Rýchlosť zápisu dosahuje 110 MB/s. Špičková je rýchlosť čítania, ktorá činí maximálne 400 MB/s. V prípade 64 GB prevedenia je táto rýchlosť trochu nižšia, a to 300 MB/s.

Samsung USB-C kľúč USB flash nand
USB-C flash disk Samsung | Zdroj: Heureka.sk

128 GB verzia

Tešiť sa tak môžete na veľmi rýchly prenos videí vo vysokom rozlíšení smerom z USB kľúča do vášho smartfónu či počítača. Samsung ponúka na tento produkt až 60-mesačnú záruku. Kľúč funguje cez moderné rozhranie USB 3.1. K dispozícii je verzia so 64 GB, 128 GB a 256 GB úložiskom. Výber toho vhodného ostáva už len na vás.

Samsung USB-C kľúč USB flash nand
USB-C flash disk Samsung | Zdroj: Heureka.sk

256 GB verzia

Náš tip
Wi-Fi nemá šancu, nová technológia je 100x rýchlejšia. Prichádza Li-Fi
22.7.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+