MojAndroid

Huawei Watch Fit 2 sú príjemne kompaktné a pomerne jednoduché inteligentné hodinky, ktoré sú určené pre širokú škálu používateľov. Potenciálnych záujemcov potešia predovšetkým svojou konkurencieschopnou cenovkou.

Huawei Watch Fit 2 dokazujú, že dobré hodinky nemusia byť drahé

Ako už názov týchto hodiniek napovedá, ich primárnym určením je monitorovanie športovej aktivity. Sú však veľmi schopným príslušenstvom aj v ďalších ohľadoch. Pomocou Huawei Watch Fit 2 si viete sledovať nielen fyzickú aktivitu, ale aj spánok, úroveň stresu, srdcový tep a taktiež aj úroveň SpO2. Všetko sa zobrazuje na 1,74-palcovom farebnom AMOLED displeji s rozlíšením 336 x 480 pixelov, čo nám dáva výslednú jemnosť asi 336 pixelov na palec. Konštrukcia je odolná voči vode až do 5 ATM, takže sa s hodinkami vôbec nemusíte báť ísť plávať do bazéna.

Batéria ostane nabitá po dobu približne 10 dní v prípade bežného používania. Náročnejším zaťažovaním z akumulátora dostanete výdrž skvelých 7 dní. Remienok je vymeniteľný a štýl hodiniek si viete prispôsobiť aj pomocou zmeny vzhľadu ciferníka. Nebude problém použiť ako pozadie ani vlastný obrázok. Samozrejmosťou je na záver možnosť prijímania notifikácií či odpovedania na prichádzajúce telefónne hovory. Huawei Watch Fit 2 sú kompatibilné ako s operačným systémom Android, tak aj iOS.

Huawei Watch Fit 2
Zdroj: Heureka.sk

Náš tip
Skladacie smartfóny nestačia. Samsung pracuje na modeli s rolovateľným displejom

27.8.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+