MojAndroid

Spoločnosť Mobvoi, ktorá stojí za populárnou sériou smart hodiniek TicWatch Pro s Wear OS, chce používateľom rozšíriť ponuku ciferníkov. Na splnenie tohto cieľa spustila podľa portálu XDA-developers novú aplikáciu TimeShow, ktorá bude slúžiť ako trh s ciferníkmi.

Nový obchod s ciferníkmi umožní používateľom hodiniek ukázať svoju osobnosť

Aplikácia je dostupná v obchodoch Google Play a Apple AppStore. Okrem množstva nových ciferníkov pre smart hodinky s Wear OS obsahuje aj ciferníky pre hodinky so systémom watchOS. K dispozícii sú bezplatné a aj platené ciferníky rozdelené do kategórií, od jednoduchých ciferníkov až po tie, ktoré obsahujú interaktívne minihry.

Ciferníky ponúknu aj rôzne možnosti prispôsobenia, ktoré vám umožňujú zmeniť písmo, efekty a ďalšie vecí. Pre používateľov, ktorí chcú plne prispôsobiteľné ciferníky, spustila spoločnosť Mobvoi  sprievodnú webovú stránku TimeShow DIY. Vďaka nej si môžete vytvoriť svoj vlastný ciferník a následne ho nahrať do aplikácie Timeshow.

Umelci dostanú šancu vyjadriť sa a zarobiť peniaze

Mobvoi tiež plánuje integrovať do obchodu systém príjmov, aby povzbudila tvorcov ciferníkov a mali zo svojej práce aj zisk. Podľa spoločnosti Mobvoi sú hodinky možnosťou ukázať vašu osobnosť a k tomu slúži aj ich ciferník. Zároveň dá aplikácia TimeShow umelcom možnosť vyjadriť sa a zarobiť si nejaké peniaze.

TicWatch Pro 3
TicWatch Pro 3 | Zdroj: TechRadar.com

Spoločnosť by taktiež mala v blízkej dobe predstaviť novú generáciu svojich prémiových smart hodiniek TicWatch Pro 3 Pro Ultra s Wear OS 3.0. Ich hlavnou prednosťou je duálny displej zložený z AMOLED a FSTN panelu. Prvý slúži pre plnohodnotný smart režim s výdržou 3 dní. Druhý je určený pre úsporný Essential režim so zobrazením času, základných fitness informácií a výdržou až 45 dní.

Náš tip
OPPO Find X6: Takto bude vyzerať nadupaný smartfón, ktorý pravdepodobne príde aj k nám

 

 

15.1.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+