MojAndroid

Pripomienky môžu pre niekoho znamenať naozaj podstatnú pomôcku pri práci alebo v živote všeobecne. Často však máte na nastavenie pripomienky len pár sekúnd. Ak teda zrovna nepoužívate Google Assistant, aplikácia Three.do by vás mohla zaujímať.

Prečo Three?

Povedzme si úprimne, každý z nás aspoň raz za deň prehlási, že nemá čas. Je to bežný problém moderného človeka tejto uponáhľanej doby. A ak má byť niečo efektívne a uspieť u používateľov, malo by to vyhovovať tomu, ako žijú. Ak žijú rýchlo, aplikácia pre nich by mala byť takisto rýchla a jednoduchá. A presne o tom je aplikácia Three.do od autora Paul Danyliuk.

Ako už názov napovedá (z angl. “three” znamená “tri”), niečo sa tu bude niesť v duchu čísla 3. A je to práve počet krokov potrebných na nastavenie pripomienky, ktorý sa nesie v duchu magickej cifry. Pýtate sa, či stačia len tri? To si ukážeme nižšie.

Kto, čo a kedy?

Nastavenie pripomienky má byť v tomto prípade jednoduché, takže sme si to radšej sami vyskúšali. Po krátkom uvedení do fungovania aplikácie sa pred vami zjaví minimalistická plocha sčasti zaplnená farebnými štvorcami. Nesú rôzne označenia ako “šéf”, “ja” a iné. Práve toto hovorí o tom, o koho sa bude jednať v novom upozornení.

Ďalšou voliteľnou položkou je to, čo vlastne nemáte zabudnúť. Či už je to zaplatenie dlhu, stretnutie, telefonát alebo iné. No a tretím sektorom je čas upozornenia. Okrem pár predvolieb je tu aj možnosť dať pripomienku na ľubovoľný čas a ľubovoľný dátum, čo však už nie je také rýchle.

Three.do: Naozaj také rýchle?

Ak sa po tomto všetkom pýtate jednoznačnú otázku “je to naozaj také rýchle?”, odpoveď nebude taká jednoznačná. Na to, aby vám nastavenie pripomienky v aplikácii Three.do naozaj zabralo len pár sekúnd budete potrebovať minimálne pár dní praxe. Keď sa do toho však dostanete, môže byť pre vás tento výtvor veľmi užitočným pomocníkom na každý deň.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Pripomienky nájdete už aj vo webovej verzii Google Kalendára
Náš tip
Aktualizovaný Google Keep prináša podporu pre opakované pripomienky a značky
18.10.2018
Zdroj: Android Police

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+