MojAndroid

Asi každý pozná komické postavy z populárneho seriálu Simpsonovci, Homera a jeho rodinu, ktorá žije v americkom mestečku Spriengfield. Simpsonovcov čoskoro uvidíme aj ako hru pre mobilné zariadenia, ktorú pripravuje spoločnosť Electronic Arts (EA) a nesie názov “The Simpsons: Tapped Out”. V nasledujúcich týždňoch bude dostupná na zariadeniach s iOS a o niekoľko mesiacov neskôr sa má objaviť aj na Androidoch. EA napriek tomu tvrdí, že sa snaží novú hru vydať pre obidve platformy v rovnakom čase. Či sa jej to podarí sa nechajme prekvapiť.

Hra The Simpsons: Tapped Out bude na Android Markete pravdepodobne dostupná ako tzv. freemium aplikácia. To znamená, že si ju budete môcť vyskúšať a hrať zadarmo, no niektoré prémiové funkcie alebo iné možnosti budú dostupné len za určitý poplatok. V hre vystupujete ako Homer, ktorý svojou nešikovnosťou spôsobil haváriu atómovej elektrárne a zničenie Spriengfieldu. Vašou hlavnou úlohou je znovuvybudovanie mesta a hľadanie všetkých dostupných prostriedkov, ktoré by vám k tomu pomohli. Práve tu si budete môcť pomôcť nakupovaním potrebných zdrojov priamo v hre.

Zdroj: droidgamers.com

22.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+